Widok szczegółowy

Wioślarz RBK WIOŚLARZ ONE GR Reebok

Wioślarz RBK WIOŚLARZ ONE GR Reebok

[5055436105411]REEBOK
2.999,00 zł2.799,00 zł
ilość:

OPIS:

Nowy wioślarz GR z serii ONE marki Reebok Fitness to idealny sprzęt do ćwiczeń fitness. Jest ergometrem, co oznacza, że posiada funkcję pomiaru wykonywanej przez mięśnie pracy. Solidna rama główna o długości 1,23 m, koło zamachowe o wadze 6,5 kg gwarantują komfortowy, bezpieczny i płynny trening. Posiada 12 zdefiniowanych programów treningowych, indywidualny program użytkownika, programy Target (docelowe), program wyścig oraz program HRC sterowany pracą serca użytkownika. Dodatkowo, wioślarz wyposażony jest w 16 poziomów oporu regulowanych przez komputer z wyświetlaczem LCD oraz bezprzewodowy pomiar tętna podczas treningu, aby użytkownik mógł na bieżąco śledzić postępy treningu. Przyrząd można łatwo składać i przechowywać na niewielkiej powierzchni. Jest to sprzęt, który w niewielkim stopniu obciąża stawy, dlatego używany może być przez osoby w różnym wieku. Wioślarz to doskonałe urządzenie do treningu, przede wszystkim mięśni nóg, ramion, grzbietu, pleców i bioder, urządzenie spalające tkankę tłuszczową, poprawiające ogólną kondycję i wydolność organizmu.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:Max. waga Użytkownika 120 kg
Waga 33,1 kg
Wymiary 198x48x82 cm
Wymiary po złożeniu 86x48x148 cm
Masa koła zamachowego 6,5 kg
Masa koła zamachowego w ruchu 8,25 kg
Opór 16 poziomów
Kółka transportowe Tak
Komputer LCD o wymiarach 126 x 60 mm czas, prędkość, dystans, kalorie, ilość ruchów wiosłami na minutę (SPM)
Programy Manualny, 12 zdefiniowanych, HRC - program sterowany pracą serca, program wyścig (Race), indywidualny program użytkownikaprogramy Target - pomiar docelowych parametrów treningu, takich jak: czas, dystans, kalorie
Puls Bezprzewodowy pomiar pulsu
Gwarancja domowa 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.