Widok szczegółowy

Trenażer eliptyczny ANDES 3 Horizon Fitness DARMOWA WYSYŁKA

Trenażer eliptyczny ANDES 3 Horizon Fitness DARMOWA WYSYŁKA

[andes 3]
4.990,00 zł3.990,00 zł
ilość:

OPIS:

Trenażer eliptyczny ANDES 3 Horizon. Użytkownik kontroluje pracę urządzenia poprzez sterowanie oporem. Istnieje wiele sposobów na generowanie oporu w maszynach eliptycznych. W maszynach Horizon Fitness wykorzystywany jest magnetyczny lub indukcyjny system oporu.
Jeśli opór jest kontrolowany przez magnetyczny hamulec to nakłada on opór na koło zamachowe poruszające się wokół stalowego koła. Opór może być regulowany zarówno ręcznie jak i elektronicznie z pulpitu. Elektroniczna regulacja jest prostsza w obsłudze dla Użytkownika oraz zapewnia bardziej precyzyjne ustawienia. Im większy hamulec magnetyczny tym większa powierzchnia styku z kołem zamachowym co z kolei pozwala na bardziej równomierny i stały opór. W magnetycznym systemie oporu nie ma tarcia i dlatego urządzenia te są niezwykle ciche, ponadto brak styku pomiędzy hamulcem, a kołem zamachowym sprawia, że hamulec ten jest bardzo wytrzymały i może służyć przez wiele lat.
System indukcyjny bazuje na hamulcu prądu wirowego. Induktor wytwarza prąd wirowy , który z kolei wytwarza pole magnetyczne. Im więcej dociera prądu tym większe jest pole magnetyczne. Daje to regulacji niż w magnetycznego systemu oporu.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:Zasilanie Adapter
Max. waga Użytkownika 135kg
Wymiary urządzenia 181x66x187 cm
Wymiary po złożeniu 95x66x187 cm
Waga 65kg
Kółka transportowe Tak
Opór 10 stopniowy elektroniczny
System hamowania ECB Magnetyczny
Koło zamachowe 6,5 kg
Bidon i uchwyt na bidon Tak
Wyświetlacz LCD 3 kolory,9 wyświetlanych inf.,Ilość Programów 16,Profil Programu, Program sterowany pulsem 1, Program sterowany WATT 1, Programy Użytkownika 1,
Wyświetlane informacje Czas, Prędkość, Dystans, Kalorie, Opór,Obroty na minutę, Puls, Programowalność
Puls - Telemetryczny/Handpulse Tak
Gwarancja domowa 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.