Rowery spinningowe

pokazuje 1 - 12 z 22 elementów

Rowery spinningowe

Zalety rowerów spinningowych

Niestety nie każda pora roku sprzyja jeździe na świeżym powietrzu. Gdy za oknem jest zimno, intensywnie pada deszcz lub jest ślisko, warto jest przesiąść się z tradycyjnego modelu na rower spinningowy dostępny w profesjonalnych klubach fitness oraz na siłowniach. Systematyczna jazda na rowerze ma korzystny wpływ na organizm człowieka. Dzięki niej można skutecznie spalić kalorie, zredukować poziom tkanki tłuszczowej, modelować sylwetkę, wzmocnić mięśnie, zredukować cellulit oraz poprawić wydolność układu krążenia. Jazda na rowerze wyzwala również endorfiny, dzięki którym poprawia nam się samopoczucie.

Asortyment renomowanych marek

Rower spinningowy to stacjonarny rower treningowy, dzięki któremu można efektywnie ćwiczyć w dowolnych warunkach. To idealna propozycja dla osób uwielbiających jazdę na rowerze. Rower spinningowy jest funkcjonalny, a jednocześnie bardzo wygodny. Standardowy model zbudowany jest z ramy, kierownicy, siodełka, koła zamachowego oraz systemu napędowego, jednak wiele rowerów posiada dodatkowe rozwiązania zwiększające funkcjonalność. Na szczególną uwagę zasługują systemy HRC, pasy telemetryczne oraz pedały samopoziomujące. Dzięki tym podzespołom można zwiększyć skuteczność treningu. Nasze rowery wybierane są zarówno przez profesjonalistów, jak i tych, którzy chcą wypocząć lub zadbać o swoje zdrowie.

Jak wybrać rower spinningowy?

Dobierając rower spinningowy, należy zastanowić się na tym, jak dużą ilością miejsca dysponujemy. Musimy mieć na uwadze, że rower zabiera trochę przestrzeni. Oprócz tego musimy określić, jak dużą kwotę chcemy wydać na jego zakup oraz w jakim celu chcemy z niego korzystać.

Nasza oferta jest na tyle zróżnicowana, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie, bez względu na to, jak dużym budżetem dysponuje, czy jakie są jego wyzwania treningowe. Nasza obsługa zawsze chętnie doradzi, który z modeli będzie najlepiej odpowiadał na Twoje potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych rowerów spinningowych oraz do kontaktu z wykwalifikowanymi sprzedawcami.

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.