Widok szczegółowy

Rower Treningowy Magnetyczny i.TFB Bluetooth H862I BH Fitness

Rower Treningowy Magnetyczny i.TFB Bluetooth H862I BH Fitness

[8431284789527]BH FITNESS
3.990,00 zł3.890,00 zł
ilość:

OPIS:


Lepsza sprawność organizmu i szczuplejsza sylwetka

Pionowy rower treningowy BH Fitness przystosowany do wykorzystania półkomercyjnego na siłowniach, w klubach, ośrodkach zdrowia i rehabilitacji itp. I.TFB Bluetooth pozwala szybko i skutecznie poprawiać swoją sylwetkę i gubić nadmiar kilogramów oraz tkanki tłuszczowej. Regularny trening ułatwia budować lub poprawiać kondycję i ogólną sprawność organizmu.

Magnetyczny opór z wygodną elektroniczną regulacją

Rower posiada magnetyczny system oporu. Jest on niezawodny i wyróżnia się bezawaryjnością. Dzięki niemu urządzenie pracuje cicho, płynnie i bez zrywów. Regulacji obciążenia dokonuje się bezpośrednio z poziomu komputera, jej 24-poziomowy zakres umożliwia precyzyjne dopasowanie do indywidualnych preferencji i stopnia wytrenowania osoby ćwiczącej.

Rower praktycznie dla każdego

Konstrukcja I.TFB Bluetooth ma niskie wejście, dlatego bez trudu korzystać z niego mogą osoby po odbytych kontuzjach, w trakcie rekonwalescencji oraz seniorzy. Powiększone siodełko XXL i jego regulacja w pionie i w poziomie ułatwiają dopasowanie do wzrostu i warunków fizycznych.

Korzystaj z mobilnych aplikacji i rywalizuj z innymi

Rower jest wyposażony w wielofunkcyjny komputer, który mierzy i prezentuje na czytelnym wyświetlaczu dane dotyczące treningu. Informuje m.in. o przebytym dystansie, spalonych kaloriach, czasie ćwiczeń, czy prędkości. Rejestruje również wysokość pulsu za pomocą dotykowych czujników na uchwytach kierownicy. Łączy się bezprzewodowo poprzez Bluetooth® z urządzeniami mobilnymi i umożliwia korzystanie z wielu dostępnym aplikacji treningowych. Liczne programy treningowe w tym 4 sterowane tętnem i 5 indywidualnych użytkownika motywują do działania i osiągania coraz ambitniejszych celów. Półka na smartfona pozwala mieć go blisko siebie i być zawsze online.SPECYFIKACJA PRODUKTU:


Max. waga Użytkownika 130 kg
Koło zamachowe 14 kg w systemie inercyjnym
Opór Magnetyczny
Wymiary 130x62x156 cm
Regulacja siodełka W pionie i poziomie
Siodełko  XXL
Waga 53 kg
Kółka transportowe Tak
Pedały Samopoziomujące pedały z paskami
Wyświetlacz LCD Tak
Komputer: Czas, dystans, prędkość, puls, kalorie,
Programy 12
Program Recovery Tak
Program Random Tak
Program Użytkownika 5
Fitness Test Tak
Program HRC 4
Pomiar pulsu Czujniki do pomiaru pulsu na uchwytach,
za pomocą Bluetooth®
Inne Uchwyt na bidon, półka na smartfon/tablet, otwarta rama,
Gwarancja domowa 2 lata
Gwarancja Light Commercial (półkomercyjna) 1 rok

 


 
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.