Widok szczegółowy

Rower treningowy H1065U NEXOR DUAL BH Fitness

Rower treningowy H1065U NEXOR DUAL BH Fitness

[H1065U]
2.190,00 zł1.790,00 zł
ilość:

OPIS:

Wzmocniona konstrukcja roweru zapewnia stabilność oraz bezpieczeństwo podczas ćwiczenia.

  • Model dostępny w wersji Dual, która po podłączeniu Dual Kit umożliwi przekształcenie urządzenia w model i.Concept i cieszenie się z dostępnych aplikacji treningowych.
  • Duże żelowe siodełko regulowane w pionie i poziomie zapewnia komfort i wygodę podczas ćwiczenia.
  • Duża ilość programów treningowych, Fitness Test, Recovery Test, programy sterowane pulsem, różne profile treningowe sprawiają, że urządzenie umożliwia przeprowadzenie wszechstronnego i różnorodnego treningu.

SPECYFIKACJA PRODUKTU:

Max. waga Użytkownika 140 kg
Opór Magnetyczny
Ergometr Tak
System inercyjny 8 kg
Kółka transportowe Tak
Wymiary 130x62x156 cm
Siodełko XXL Regulowane poziomo i pionowo
Regulacja kierownicy Tak
Waga 53 kg
Wyświetlacz LCD
Wyświetlane informacje Prędkość/RPM, Czas, Kalorie, Dystans, Puls, Watt
Programy 12
Ilość poziomów trudności 16
Program Użytkownika Tak
HRC Tak
SWR Tak
Recovery Test Tak
Dual Kit Do dokupienia: Zestaw Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (umożliwia podłączenie iPod/iPhone oraz tabletów/smartphone’ów i wykorzystywanie różnego rodzaju aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.)
Gwarancja domowa 2 lata
Gwarancja Light Commercial 1 rok

TECHNOLOGIE:

Dual Kit

Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB na urządzeniu fitness w wersji Dual przekształci się w model i.Concept. 

Dual

Ikonka pojawia się przy urządzeniach Dual wyposażonych w Dual Kit tzn. Użytkownik otrzymuje maszynę w wersji i.Concept gotową do użytku ze smartphone lub tabletem i wszystkimi dostepnymi aplikacjami fitness. 

PRG

Ikonka oznacza, że urządzenie posiada predefiniowane programy treningowe o zróżnicowanym poziomie

 

RP

Program Random: Urządzenie losowo wybiera i tworzy ustawienia programu treningowego. 

UPRG

Program Użytkownika: Urządzenie posiada możliwość stworzenia własnego programu treningowego i zapamiętanie go na kolejne sesje treningowe. 

 

FT

Fitness Test: Ćwiczący musi pokonać jak największy dystans w danym czasie (test Cooper'a). Po zakończeniu programu na wyświetlaczu pojawi się wynik testu. 

HRC

Program HRC (Heart Rate Control). Program sterowany pulsem. Urządzenie będzie automatycznie regulowało opór, tak by tętno Użytkownika utrzymać na stałym z góry określonym poziomie.

RT

Recovery Test. Test sprawdza jak szybko puls powraca do normy po zakończeniu treningu. 

Czujnik pulsu

Czujniki pomiaru pulsu na uchwytach

Bluetooth

Dostępny tylko w maszynach wyposażonych w Dual Kit. W tych urządzeniach Użytkownik ma możliwość dokonania pomiaru pulsu za pomocą opaski na klatkę piersiową i następnie wyświetlenie wyniku na smartphone lub tablecie (a nie na ekranie bieżni, roweru..itd.). 

 
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.