Widok szczegółowy

Rower treningowy COMFORT 5i Horizon Fitness

Rower treningowy COMFORT 5i Horizon Fitness

[Comfort 5i]HORIZON FITNESS
3.490,00 zł
ilość:

OPIS:

Stacjonarny rower treningowy z elektromagnetycznym systemem oporu stworzony i przystosowany treningu domowego. Urządzenie pomoże wysmuklić sylwetkę, wyszczuplić swoje biodra, pośladki i uda oraz pozbyć się zbędnych kilogramów. Dzięki rowerkowi wzmocnisz albo zbudujesz swoją kondycję i poprawisz swoją wydolność, ogólną sprawność organizmu i samoocenę. Szybko zauważysz efekty i wtedy przekonasz się dlaczego rower stacjonarny jest jednym z najchętniej wybieranych sposobów na poprawę sylwetki i najpopularniejszym narzędziem do domowych ćwiczeń. Nowoczesny design dodaje mu atrakcyjności, a masywna konstrukcja zapewnia stabilność i bezpieczeństwo ćwiczeń. Ergonomiczne uchwyty kierownicy, regulowane w poziomie i w pionie siodełko oraz samopoziomujące paskowe pedały i łatwe wejście na rower czynią go przyjaznym urządzeniem dla każdego i pozwalają komfortowe z niego korzystać osobom o różnym wzroście oraz wieku. Szeroki zakres oporu sprawia, że rower z łatwością spełni oczekiwania zarówno początkujących, jak i wymagających odbiorców, a indukcyjny system oporu zapewnia wyjątkowo płynną, cichą i komfortową pracę. Zaawansowany komputer z motywującymi programami treningowymi otwiera dużo możliwości treningowych i zapewnia różnorodność ćwiczeń, czyniąc je skuteczniejszymi. Indukcyjny system oporu bazuje na hamulcu prądu wirowego. Induktor wytwarza prąd wirowy, który z kolei wytwarza pole magnetyczne. Im więcej dociera prądu, tym większe jest pole magnetyczne.
Oprogramowanie Passport wykorzystywane podczas treningu na urządzeniu fitness kompatybilnym z systemem umożliwia odbywanie wirtualnych wycieczek po ciekawych trasach np. Alpach Szwajcarskich, nabrzeżach Wenecji, wybrzeżu Pacyfiku i wielu innych. Bezprzewodowe urządzenie Passport Box otwiera dostęp do pakietu różnych tras, jest to swego rodzaju fitnessowy second life. Przeniesienie się za pośrednictwem monitora lub kina domowego w atrakcyjne rejony świata przez urozmaicenie codziennych ćwiczeń stanowi dodatkową motywację do osiągania satysfakcjonujących ćwiczeń.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:Max. waga Użytkownika 136 kg
Wymiary urządzenia 119,5x55x150 cm
System oporu Indukcyjny
Opór 30 poziomów, Zmiana co 5 Watt (25-400)
Zasilanie Sieciowe (Zasilacz)
Waga 38 kg
Kółka transportowe Tak
Koło zamachowe System indukcyjny
Regulacja siodełka W pionie i poziomie
Siodełko ERGO żelowe Z regulacją
Wyświetlacz 5.5" LCD
Wyświetlane informacje Czas, Dystans, Prędkość, Kalorie, RPM, Opór, Puls, Watt, Profil ćwiczenia
Programy 12 Programów: Manual, Interval, Game, Weight Loss, Rolling, Kadencja, Random Watt, THR Zone, %Plus, Użytkownika 1,2
Puls Telemetryczny system pomiaru pulsu oraz czujniki pomiaru pulsu na uchwytach
Rozrywka Możliwość podłączonego oprogramowania Passport, Głośniki SONIC SURROUND
Dodatkowe informacje Tryb oszczędzający energię, Uchwyty SMART DEVICE, Wyświetlacz HR Wheel, Uchwyt na bidon
Gwarancja domowa 2 lata


 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.