Widok szczegółowy

Rower spinningowy SB3 H919N BH Fitness

Rower spinningowy SB3 H919N BH Fitness

[H919N]BH FITNESS
4.690,00 zł4.390,00 zł
ilość:

OPIS:

Zaawansowany rower indoor cycling SB3 Magnetic BH Fitness do prowadzenia intensywnego treningu kolarskiego. Wyposażony w aluminiowe koło zamachowy, magnetyczny system oporu oraz pas napędowy Poly-V gwarantuje idealną płynność ruchu. Regulowana kierownica triatlonowa, regulowane siodełko i dwustronne pedały z noskami SPD pozwalają przyjąć najlepszą pozycję do szybkiej jazdy. Ćwiczenia wspiera komputer wyświetlający najważniejsze informacje - prędkość, czas, dystans, puls (opcjonalnie) oraz liczbę spalonych kalorii.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:


Max. waga Użytkownika 130 kg
System inercyjny Odpowiada masie koła zamachowego 18kg, Aluminium
Napęd Pas Poly-V
Opór Magnetyczny system oporu
System awaryjnego zatrzymania Tak
Siodełko Regulacja pionowa i pozioma
Kierownica triatlonowa Regulacja pionowa i pozioma
Wymiary 104x64x119 cm
Pedały Z noskami
Kółka transportowe Tak
Waga 46 kg
Uchwyt na bidon Tak
Wyświetlacz LCD: Prędkość, Kalorie, Dystans, Czas, Puls
Gwarancja domowa 2 lata
 TECHNOLOGIE:

 

System telemetryczny

Telemetryczny system pomiaru pulsu. Ikonka oznacza, że urządzenie posiada opcję telemetrycnzego systemu pomairu pulsu. W zalezności od modelu urządzenia opaska do pomiaru pulsu występuje w komplecie z urządzeniem lub należy ją dokupić 

Bluetooth

Dostępny tylko w maszynach wyposażonych w Dual Kit. W tych urządzeniach Użytkownik ma możliwość dokonania pomiaru pulsu za pomocą opaski na klatkę piersiową i następnie wyświetlenie wyniku na smartphone lub tablecie (a nie na ekranie bieżni, roweru..itd.). 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.