Widok szczegółowy

Rower spinningowy H930 SPADA DUAL BH Fitness DARMOWA WYSYŁKA

Rower spinningowy H930 SPADA DUAL BH Fitness DARMOWA WYSYŁKA

[SPADA DUAL]BH FITNESS
4.490,00 zł
ilość:

OPIS:

Wyścigowy rower treningowy z magnetycznym systemem oporu przeznaczony do prowadzenia intensywnego kolarskiego treningu domowego. Mocna konstrukcja zapewnia wytrzymałość oraz stabilność podczas treningu.
Aluminiowe koło zamachowe o wadze 18kg i szeroki zakres regulacji oporu ułatwiają zarządzanie obciażeniem i czynią rower doskonałym rozwiązaniem dla osób o różnym stopniu zaawansowania. Triathlonowa kierownica i ergonomiczne żelowe siodełko posiadają regulację w pionie i w poziomie, Pozwalają przyjąć idealną pozycję do treningu.
Zaawansowany komputer z otwiera dużo możliwości treningowych. Różnorodność programów urozmaica ćwiczenia i sprawia, że są dużo skuteczniejsze. Dzięki opcjonalnemu zestawowi Dual Kit urządzenie przenosi Cię w odległe zakątki świata, automatycznie reguluje opór tak, by odzwierciedlić pokonywaną trasę i urozmaica trening o rywalizowanie z innymi ćwiczącymi.
Seria urządzeń zaprojektowana przez BH Fitness we współpracy z firmą Apple wyposażonych w motywacyjne i interaktywne wyświetlacze oparte na technologii produktów Apple. Wystarczy tylko podłączyć iPhone/iPad do urządzenia treningowego i automatycznie zostanie pobrana bezpłatna aplikacja stworzona specjalnie z myślą o użytkownikach urządzeń BH Fitness. Na i.Concept oraz w App Store regularnie pojawiają się informacje na temat nowych aktualizacji i dostępnych aplikacji.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:Max. waga Użytkownika 150 kg
Koło zamachowe 20 kg
Kółka transportowe Tak
Wymiary 130x59x116 cm
Siodełko Żelowe
Regulacja siodełka W pionie i poziomie
Kierownica Triatlonowa
Regulacja Kierownicy W pionie i poziomie
Waga 57 kg
Pedały SPD z noskami oraz z zatrzaskami
Napęd Pas Poly‐V
Wyświetlacz LCD
Ilość programów 12
Ilość poziomów 24
HRC Tak
Recovery Test Tak
Fitness Test Tak
Program Random Tak
Pomiaru pulsu: Telemetryczny system - opcjonalnie pas telemetryczny
Dual Kit Do dokupienia: Zestaw Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (umożliwia podłączenie iPod/iPhone oraz tabletów/smartphone’ów i wykorzystywanie różnego rodzaju aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.)
Inne Opcjonalnie zestaw Dual Kit
Gwarancja domowa 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.