Widok szczegółowy

Rower spinningowy SPIN BIKE SW7200 HMS

Rower spinningowy SPIN BIKE SW7200 HMS

[SW7200]HMS
2.650,00 zł
ilość:

OPIS:

Rower SW7200, to solidna maszyna, do wykonywania mocnego treningu spinningowego.

Trening na rowerze stacjonarnym, umożliwia spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej oraz poprawę wydolności krążeniowo oddechowej. Po za tym w trakcie ćwiczeń, redukujemy poziom kortyzolu we krwi czyli hormonu stresu, a wytwarzamy sporą dawkę serotoniny czyli hormonu szczęścia. Mówiąc wprost, dzięki regularnym ćwiczeniom nasze samopoczucie znacznie się poprawi.

Mechaniczny opór, pozwala na uzyskanie maksymalnie dużego obciążenia. Gałka do ustawienia oporu, jest równocześnie hamulcem, wystarczy ją wcisnąć by zatrzymać całkowicie, koło zamachowe o wadze 22 kg.

SW7200 charakteryzuje solidna konstrukcja, wygoda i funkcjonalność. Dzięki stalowym profilom oraz stopkom poziomującym, maszyna jest bardzo stabilna i bezpieczna.

Wygodne siedzisko oraz specjalnie wyprofilowana kierownica, z wygodnymi podłokietnikami, gwarantuje komfortową pozycje. Siodełko i kierownica są regulowane w pionie i w poziomie, dlatego bez trudu każdy dopasuje sprzęt do swoich potrzeb. Dodatkowo wygodne pedały z noskami i zapięciami, zapewniają stabilną pozycje stopy, podczas treningu. Każdy na pewno zdaje sobie sprawę, że nawadnianie organizmu w trakcie treningu, jest bardzo ważne, dzięki uchwytowi na butelkę lub bidon nie będzie to problem. Jakby tego wszystkiego było mało, komputer w tym modelu pozwala na połączenie się aplikacją mobilną. Takie rozwiązanie, zapewnia monitorowanie swoich treningów oraz postępów.

Model SW7200 HMS PREMIUM, przyciąga nie tylko swoją funkcjonalnością i zaletami technicznymi, ale także nowatorskim designem. Ten rower spełni oczekiwania, nawet najbardziej wymagających użytkowników.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:

Max. waga Użytkownika 150 kg
Funkcjonalna gałka precyzyjnie stopniuje obciążenie Tak
Wymiary 120x61,5x136,5 cm
Regulacja siodełka W pionie i poziomie
Regulacja kierownicy W pionie i poziomie
Masa koła zamachowego 22 kg
Wielofunkcyjna kierownica Powleczona materiałem antypoślizgowym umożliwia wiele rodzajów chwytów
Kółka transportowe Tak
Komputer (wyposażenie dodatkowe) Tak
Bluetooth Tak
Wyświetlacz 6x7,5 cm Czas, dystans, prędkość, spalone kalorie, puls, SCAN
Inne miejsce na urządzenie mobilne
odbiornik pasa telemetrycznego
miejsce na bidon
stopki poziomujące
Gwarancja domowa 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.