Widok szczegółowy

Rower poziomy COMFORT Ri Horizon Fitness

Rower poziomy COMFORT Ri Horizon Fitness

[Comfort Ri]HORIZON FITNESS
4.690,00 zł4.190,00 zł
ilość:

OPIS:

Półleżący rower treningowy z elektromagnetycznym systemu oporu od Horizon. Comfort Ri to maksymalny komfort i skuteczność w budowaniu kondycji, wzmacnianiu mięśni i spalaniu kalorii także dla osób, które nie powinny obciążać swego kręgosłupa. Mocna konstrukcja zapewnia stabilność i bezpieczeństwo w czasie treningu. Duże żelowe siedzisko z komfortowym oparciem chroni jego odcinek lędźwiowy, a łatwe wejście na rower oraz regulacja siedziska czyni go przyjaznym dla osób w różnym wieku. Indukcyjny system oporu zapewnia cichą i wyjątkowo płynną pracę, dlatego ćwiczenia na rowerze poziomym Ri Horizon są harmonijne i rytmiczne. Prowadzenie treningów na rowerze poziomym Comfort Ri wspomaga komputer z zestawem 16 programów treningowych. Informacje wyświetlane na czytelnym ekranie komputera zapewniają orientację na każdym etapie działań zmierzających do poprawy formy. Indukcyjny system oporu bazuje na hamulcu prądu wirowego. Induktor wytwarza prąd wirowy, który z kolei wytwarza pole magnetyczne. Im więcej dociera prądu, tym większe jest pole magnetyczne. Oprogramowanie Passport wykorzystywane podczas treningu na urządzeniu fitness kompatybilnym z systemem umożliwia odbywanie wirtualnych wycieczek po ciekawych trasach np. Alpach Szwajcarskich, nabrzeżach Wenecji, wybrzeżu Pacyfiku i wielu innych. Bezprzewodowe urządzenie Passport Box otwiera dostęp do pakietu różnych tras, jest to swego rodzaju fitnessowy second life. Przeniesienie się za pośrednictwem monitora lub kina domowego w atrakcyjne rejony świata przez urozmaicenie codziennych ćwiczeń stanowi dodatkową motywację do osiągania satysfakcjonujących ćwiczeń.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:Max. waga Użytkownika 136 kg
Wymiary urządzenia 165x64x135 cm
System oporu Indukcyjny
Opór 30 poziomów, Zmiana co 5 Watt (25-400)
Zasilanie Sieciowe (Zasilacz)
Waga 49,5 kg
Kółka transportowe Tak
Koło zamachowe System indukcyjny
Regulacja siodełka Poziomie
Siodełko ERGO Z regulacją w poziomie
Kierownica Ergonomiczna
Wyświetlacz 6.25" LCD Niebieskie podświetlenie
Wyświetlane informacje Czas, Dystans, Prędkość, Kalorie, RPM, Opór, Puls, Watt, HR WHEEL, Profil ćwiczenia
Programy 16 Programów: Manual, Interval, Game, FitTest, Weight Loss, Weight Loss Plus, Rolling, Kadencja, Random, Watt, Interwał Watt, THR Zone, %Puls, Strength Builder, Programy uzytkownia 1&2
Puls Telemetryczny system pomiaru pulsu oraz czujniki pomiaru pulsu na uchwytach
Rozrywka Możliwość podłączonego oprogramowania Passport, Głośniki SONIC SURROUND
Dodatkowe informacje Tryb oszczędzający energię, Uchwyty SMART DEVICE, Wyświetlacz HR Wheel, Uchwyt na bidon
Gwarancja domowa 2 lata


 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.