Widok szczegółowy

Rower pionowy U20 CLASSIC Vision Fitness

Rower pionowy U20 CLASSIC Vision Fitness

[U20 CLASSIC]VISION FITNESS
3.990,00 zł
ilość:

OPIS:

Rower treningowy U20 Vision Fitness przeznaczony do intensywnego treningu. Już kilka chwil spędzonych na ćwiczeniach przekonuje, że jesteś na najlepszej drodze do poprawienia kondycji, wzmocnienia mięśni dolnych partii, spalenia zbędnych kalorii i zredukowania tkanki tłuszczowej. Profesjonalnie, skutecznie, a przy tym komfortowo dbasz o swoje ciało. Rower pionowy U20 Vsion Fitness korzysta z elektromagnetycznego systemu oporu gwarantującego wyjątkową płynność treningu. Konstrukcja urządzenia jest ergonomiczna, podczas jazdy przyjmujesz pozycję sprzyjającą intensywnemu wysiłkowi, dzięki czemu możesz trenować dłużej i wydajniej. Przez trening prowadzi Cię zaawansowany komputer umożliwiający korzystanie z oprogramowania Passport. Dysponujesz zestawem atrakcyjnych programów treningowych oraz stałym dostępem do informacji o przebiegu ćwiczeń. U20 Vision Fitness występuje w trzech wariantach: Touch, Elegant, Classic. Konstrukcyjnie rowery są identyczne, różni je tylko komputer oraz jego wyposażenie.
Oprogramowanie Passport wykorzystywane podczas treningu na urządzeniu fitness kompatybilnym z systemem umożliwia odbywanie wirtualnych wycieczek po ciekawych trasach np. Alpach Szwajcarskich, nabrzeżach Wenecji, wybrzeżu Pacyfiku i wielu innych. Bezprzewodowe urządzenie Passport Box otwiera dostęp do pakietu różnych tras, jest to swego rodzaju fitnessowy second life. Przeniesienie się za pośrednictwem monitora lub kina domowego w atrakcyjne rejony świata przez urozmaicenie codziennych ćwiczeń stanowi dodatkową motywację do osiągania satysfakcjonujących ćwiczeń.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:System oporu Elektromagnetyczny
Napęd Poly-V
Siodełko Comfort Arc
Regulacja siodełka W pionie
Sztyca siodełka Stalowa
Kierownica Z czujnikami pomiaru pulsu
Pedały Samopoziomujące z paskami
Zasilanie Zewnętrzne
Rolki transportowe Tak 2
Wymiary 102x66x147 cm
Waga 37 kg
Komputer LCD Czas, dystans, kalorie, prędkość, RPM, puls, Watt
Programy Manual, Interval, Weight Loss, HRT, program sterownay Watt
Możliwość podłączenia oprogramowania Passport Tak
Puls Sensory pulsu na kierownicy
Telemetryczny system pomiaru pulsu Opcjonalnie
Inne Uchwyt na bidon
Gwarancja domowa 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.