Widok szczegółowy

Rower ONE GB50 Reebok

Rower ONE GB50 Reebok

[5055436105299]REEBOK
2.199,00 zł2.099,00 zł
ilość:

OPIS:

Rower programowany GB50 to innowacyjny sprzęt z najnowszej serii ONE marki Reebok Fitness, wyróżniający się unikalnym, nowoczesnym designem. Jest ergometrem, co oznacza, że posiada funkcję pomiaru wykonywanej przez mięśnie pracy. Rower wyposażony jest w funkcjonalny i nowoczesny komputer z ekranem LCD, który wyświetla najważniejsze parametry treningu. Atuty sprzętu to m.in. koło zamachowe o wadze 9 kg, 32 poziomy oporu magnetycznego, samopoziomujące się pedały, ergonomiczne siodełko i szeroki zakres programów treningowych, które zapewniają zróżnicowanie treningu na każdym etapie. Rower programowany GB50 to bezpieczny i komfortowy sprzęt, z pomocą którego trening będzie efektywny, a jego efekty szybko zauważalne. Ćwicząc na rowerze stacjonarnym, wzmacniamy przede wszystkim siłę mięśni nóg. Dodatkowe zalety treningu na to zwiększenie sprawności organizmu i poprawa ogólnej kondycji. Jazda na rowerze ułatwia także spalanie tkanki tłuszczowej, modelowanie ciała i rzeźbienie sylwetki.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:Max. waga Użytkownika 120 kg
System hamowania Magnetyczny
Waga koła zamachowego 9 kg
Waga koła zamachowego w ruchu 11,7 kg
Przełożenie 232:34
Regulacja oporu Elektroniczna 32 poziomy
Stabilna konstrukcja ramy i wygodne pedały gwarantują bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń Tak
Wymiary 100x52x130 cm
Siodełko Szerokie, ergonomiczne, z możliwością regulacji poziomej i pionowej
Zakres regulacji wysokości siodełka: 71-98 cm
Pedały Samopoziomujące się, z regulowanymi paskami bezpieczeństwa
Waga 31,8 kg
Typ korby 3 częściowa, 6,5 cala
Kółka transportowe Tak
Stopki poziomujące w przedniej i tylnej podstawie Tak
Komputer: ekran LCD z podwójnym podświetleniem, tacka na urządzenie mobilne Prędkość, czas, dystans, kalorie, puls, Watts (ergometr - pomiar wydolności serca), RPM (liczba pełnych obrotów korbą w czasie minuty)
Programy Pprogram manualny (1), programy zdefiniowane (12), program użytkownika (1), program HRC – sterowany pracą serca (1), programy Target - pomiar docelowych parametrów treningu takich jak: czas, dystans, kalorie, funkcja Watts (ergometr) - sprawdza wydolność serca (1), funkcja Recovery - tester pracy serca (1)
Pomiar pulsu Sensory pomiaru pulsu na uchwytach
Inne Uchwyt na bidon, port USB
Gwarancja domowa 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.