Widok szczegółowy

Orbitrek ONE GX50 Reebok

Orbitrek ONE GX50 Reebok

[5055436105312]
2.899,00 zł2.599,00 zł
ilość:

OPIS:

Orbitrek programowany GX50 z najnowszej serii ONE marki Reebok Fitness to innowacyjny sprzęt do intensywnego treningu w warunkach domowych. Jest ergometrem, co oznacza, że posiada funkcję pomiaru wykonywanej przez mięśnie pracy. Orbitrek wyposażony jest wielofunkcyjny komputer z ekranem LCD, który wyświetla najważniejsze parametry treningu. Atuty sprzętu to m.in. koło zamachowe o wadze 9 kg, 32 poziomów oporu magnetycznego, regulowane płozy i szeroki zakres programów treningowych, które zapewniają zróżnicowanie treningu na każdym etapie. Orbitrek programowany z serii ONE to bezpieczny i komfortowy sprzęt, z pomocą którego trening będzie efektywny, a jego efekty szybko zauważalne. Podczas treningu na orbitreku angażowane są zarówno górne jak i dolne partie ciała. Pracujemy nad wzmocnieniem i wymodelowaniem mięśni nóg oraz górnych partii ciała, począwszy od brzucha po ramiona. Największą zaletą ćwiczeń na orbitreku jest zmniejszenie obciążenia stawów. Dodatkowo orbitrek posiada ruchome i nieruchome uchwyty, z których możemy dowolnie korzystać w zależności od tego, nad którymi partiami ciała chcemy pracować. Używając ruchomych uchwytów – angażujemy dodatkowo górne partie ciała, zwiększając wysiłek fizyczny, używając nieruchomych uchwytów – wzmacniamy mięśnie brzucha i stabilizujemy pozycję. Orbitrek to znakomity sprzęt do ćwiczeń w domu, umożliwiający wykonywanie kompleksowych treningów oraz doskonale wpływający na układ krążenia i układ oddechowy


SPECYFIKACJA PRODUKTU:
Max. waga Użytkownika 120 kg
System hamowania Magnetyczny
Waga koła zamachowego 9 kg
Waga koła zamachowego w ruchu 24,6 kg
Przełożenie 260:34
Regulacja oporu Elektroniczna 32 poziomy
Stabilna konstrukcja ramy i wygodne pedały gwarantują bezpieczeństwo i komfort ćwiczeń Tak
Wymiary 144x63x169 cm
Płozy Szerokie, antypoślizgowe, z możliwością regulacji
Waga 50,8 kg
Kółka transportowe Tak
Stopki poziomujące w przedniej i tylnej podstawie Tak
Komputer: ekran LCD z podświetleniem i czerwonymi klawiszami LED Prędkość, czas, dystans, kalorie, puls, Watts (ergometr - pomiar wydolności serca), RPM (liczba pełnych obrotów korbą w czasie minuty)
Programy Program manualny (1), programy zdefiniowane (12), program użytkownika (1), program HRC – program sterowany pracą serca (1), programy Target - pomiar docelowych parametrów treningu, takich jak: czas, dystans, kalorie, funkcja Recovery - tester pracy serca (1)
Pomiar pulsu Sensory pomiaru pulsu na uchwytach
Inne Uchwyt na bidon
Gwarancja domowa 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.