Widok szczegółowy

Orbitrek Crystal Program G2381N BH Fitness

Orbitrek Crystal Program G2381N BH Fitness

[Crystal 2.0 Du]BH FITNESS
2.490,00 zł
ilość:

OPIS:


Harmonijny rozwój całej sylwetki bez wychodzenia z domu

Rower eliptyczny Crystal z magnetycznym systemem oporu, kołem zamachowym o wadze 16 kg w inercji i dużymi pedałami. Kółka transportowe umieszczone na przedniej podstawie sprawiają, że przemieszczanie urządzenia z miejsca na miejsce nie wymaga żadnego wysiłku, a stopki na tylnej pozwalają na jego dokładne wypoziomowanie.

Łatwy w obsłudze komputer

Crystal został wyposażony w komputer z czytelnym wyświetlaczem LCD. Rejestruje niezbędne dane treningowe oraz posiada 10 prorgamów treningowych. Półka na urządzenia mobilne pozwala mieć przed sobą smartfona.

Mnóstwo korzyści

Pozwala prowadzić skuteczny trening we własnych czterech ścianach i szybko osiągać wymarzone efekty. Regularne ćwiczenia na orbitreku rozwijają mięśnie niemal całego ciała, a także umożliwiają wydajnie wyszczuplać sylwetkę, poprawiać ogólny stan zdrowia całego organizmu i wzmacniać kondycję.
 

SPECYFIKACJA PRODUKTU:Max. waga użytkownika 150 kg
Wymiary urządzenia 166x70x158 cm
Waga 58 kg
Opór Magnetyczny
Regulacja oporu Elektroniczna
Zakres oporu 24 poziomy
Waga koła zamachowego 16 kg
Długość kroku / rozstaw pedałów 43,5 cm / 18 cm
Kółka transportowe Tak
Stopki poziomujące Tak
Pedały XXL
Monitor LCD
Wyświetlane informacje Czas, prędkość/RPM, Watt, kalorie, puls
Programy HRC 4 - poziom kontroli serca (HRC) Automatycznie kontroluje intensywność ćwiczeń, aby utrzymać wysiłek na wybranym poziomie tętna
Programy 10 Programów
Programy użytkownika 4
Dual Kit Do dokupienia: Zestaw Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (umożliwia podłączenie iPod/iPhone oraz tabletów/smartphone’ów i wykorzystywanie różnego rodzaju aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.)
Puls Czujniki pomiaru pulsu w uchwytach, telemetryczny system pomiaru pulsu
Inne Uchwyt na bidon
Gwarancja domowa 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.