Widok szczegółowy

Orbitrek G2351 NLS12 DUAL BH Fitness

Orbitrek G2351 NLS12 DUAL BH Fitness

[NLS12 Dual]
2.190,00 zł1.490,00 zł
ilość:

OPIS:

Orbitrek NLS12 DUAL program marki BH Fitness. Maksymalna waga osoby ćwiczącej dla tego urządzenia to 120 kg. Przeznaczony do regularnego użytku domowego. Ćwiczenia na maszynach eliptycznych, do której grupy zalicza się orbitreka, generują mniejsze obciążenia na stawy. Gwarantuje to zmniejszenie ryzyka powstania kontuzji i urazów, które mogą wystąpić podczas biegania. Orbitrek polecany jest przez trenerów i rehabilitantów kobietom i mężczyznom w każdym wieku, zaleca się go również osobom posiadającym przeciwwskazania do biegania i podskoków! Program HRC (Heart Rate Control). Program sterowany pulsem. Urządzenie będzie automatycznie regulowało opór, tak by tętno użytkownika utrzymać na stałym z góry określonym poziomie. Body Fat Control. Program umożliwia określenie procentowej zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie. Recovery Test. Test sprawdza jak szybko puls powraca do normy po zakończeniu treningu. Urządzenie posiada możliwość stworzenia własnego programu treningowego i zapamiętanie go na kolejne sesje treningowe.

SPECYFIKACJA PRODUKTU:


Max. waga użytkownika 120 kg
Wymiary urządzenia 136x59x167 cm
Waga 39 kg
Opór Magnetyczny
System inercyjny 10 kg
Pedały Z regulacją poziomą
Długość kroku / rozstaw pedałów 30 cm / 16 cm
Kółka transportowe Tak
Monitor Podświetlany wyświetlacz LCD
Wyświetlane informacje Czas, Prędkość/RPM, Dystans, Kalorie, Puls
Programy HRC 4 - poziom kontroli serca (HRC) Automatycznie kontroluje intensywność ćwiczeń, aby utrzymać wysiłek na wybranym poziomie tętna
Programy 10 Programów z 24 poziomami trudności
Programy użytkownika 4
Body Fat Test Tak
Random Tak
Dual Kit Do dokupienia: Zestaw Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (umożliwia podłączenie iPod/iPhone oraz tabletów/smartphone’ów i wykorzystywanie różnego rodzaju aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.)
Puls Czujniki pomiaru pulsu na ruchomych uchwytach
Gwarancja domowa 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.