Widok szczegółowy

Bieżnia I.F2W BLUETOOTH G6473I BH Fitness

Bieżnia I.F2W BLUETOOTH G6473I BH Fitness

[G6473I]BH FITNESS
4.990,00 zł4.290,00 zł
ilość:

OPIS:

Bieżnia i.F2W to świetne urządzenie do regularnego domowego treningu. Szeroki pas biegowy zapewnia
komfort podczas ćwiczenia. Pondato możliwość wykorzystania technologii i.Concept urozmaica trening.

SPECYFIKACJA PRODUKTU:

Wymiary pasa 135x51 cm
Kąt nachylenia 0-12%
Prędkość 1-18 km/h
Silnik 2,75CV/1,5CV
Amortyzacja 6 elastomerów + K Dumper
SDS Tak
Kółka transportowe Tak
Wymiary 174x78x140 cm
Możliwość złożenia Tak
Waga 86 kg
Nawiew Tak
Max.waga Użytkownika 115 kg
Tryb Eco (Zmniejsza pobór energii o 25%) Tak
Wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem, Programy 12, HRC, Body Fat Test, program motywacyjny
Przyciski szybkiego wyboru prędkości Tak
Przycisku szybkiego wyboru kąta nachylenia Tak
Telemetryczny system pomiaru pulsu Tak ( opaska opcjonalnie )
Dual Kit Do dokupienia: Zestaw Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (umożliwia podłączenie iPod/iPhone oraz tabletów/smartphone’ów i wykorzystywanie różnego rodzaju aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.)
Puls Handgrip
Pomiar pulsu za pomocą Bluetooth Tak
Gwarancja domowa 2 lata
 TECHNOLOGIE:

i.concept

Technologia umożliwia wykorzystywanie smartphone lub tabletu jako wyświetlacza urządzenia fitness, dzięki czemu Użytkownik ma możliwość ćwiczenia z wykorzystaniem aplikacji takich jak: Run on Earth, BH by Kinomap..itd.

Dual Kit

Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB na urządzeniu fitness w wersji Dual przekształci się w model i.Concept. 

Electric

Elektryczna regulacja kąta nachylenia bieżni

GPtech

Bieżnie z tym znakiem posiadają energooszczędne silniki "Green Power Tech" oraz płytki sterujące zapewniając wydajną pracę przy niskim poborze energii. 

ECO Function

Tryb ECO uruchamia zmianę w oprogramowaniu urządzenia, która zmniejsza zużycie energii o 25% (mierzone przy stałej prędkości i 0 kącie nachylenia).  

WIN or LOSE

Program motywacyjny. Na wyświetlaczu pojawiają się hasła motywacyjne lub w interaktywny program, w którym współzawodniczy się z wirtualnym przeciwnkiem  

PRG

Ikonka oznacza, że urządzenie posiada predefiniowane programy treningowe o zróżnicowanym poziomie

HRC

Program HRC (Heart Rate Control). Program sterowany pulsem. Urządzenie będzie automatycznie regulowało opór, tak by tętno Użytkownika utrzymać na stałym z góry określonym poziomie.

XWB

Ikonka pojawia się przy bieżniach o powiększonej konstrukcji

K-Dumper

K-Dumper Soft Control to dodatkowy system amortyzacji zastosowany w bieżniach, który jednocześnie wydłuża żywotność elastomerów oraz płyty biegowej. 

Czujnik pulsu

Czujniki pomiaru pulsu na uchwytach

System telemetryczny

Telemetryczny system pomiaru pulsu. Ikonka oznacza, że urządzenie posiada opcję telemetrycnzego systemu pomairu pulsu. W zalezności od modelu urządzenia opaska do pomiaru pulsu występuje w komplecie z urządzeniem lub należy ją dokupić 

Bluetooth

Dostępny tylko w maszynach wyposażonych w Dual Kit. W tych urządzeniach Użytkownik ma możliwość dokonania pomiaru pulsu za pomocą opaski na klatkę piersiową i następnie wyświetlenie wyniku na smartphone lub tablecie (a nie na ekranie bieżni, roweru..itd.). 

Nawiew

Nawiew

Soft Drop

Soft Drop System. To system, który za pomocą siłowników umożliwia bezpieczne rozkładanie bieżn. Składanie i rozkładanie biezni nie wymaga wysiłku, gdyż podstawa bieżni powoli opada i delikatnie podnosi się  

Złożenie

Możliwość złożenia 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.