Widok szczegółowy

Bieżnia F9R DUAL BH Fitness

Bieżnia F9R DUAL BH Fitness

[F9R DUAL]BH FITNESS
6.990,00 zł
ilość:

OPIS:


Model wykonany został z doskonałej jakości materiałów, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymały, a przede wszystkim - bezpieczny. Zapewnia stabilny i komfortowy bieg każdemu, gdyż maksymalne obciążenie bieżni wynosi 160kg, a pas bieżny jest szeroki aż na 55cm. Pas ten jest ortopedyczny i posiada specjalny system amortyzacji, dzięki czemu nie musisz martwić się o stawy kolanowe, tak bardzo narażone na przeciążenia i kontuzje podczas biegu. Na tej bieżni Twoje stawy są pod maksymalną ochroną. Model zapewni satysfakcjonujący bieg zarówno osobom początkującym, jak i bardzo zaawansowanym biegaczom. Możesz rozpędzić się aż do 22km/h i ustanowić w ten sposób rekord świata w półmaratonie! Mało? Zmień kąt nachylenia do 12% i poczuj się jak podczas porządnej przebieżki w górach. Aby trening był efektywny, niezwykle istotne jest mierzenie pulsu. Utrzymanie go na optymalnym poziomie pozwala na osiągnięcie zamierzonego celu - spalenie tkanki tłuszczowej bądź poprawę kondycji. W bieżnię F9R wbudowane zostały czułe sensory dotykowe, dzięki którym szybko zmierzysz puls podczas biegu: wystarczy, że przytrzymasz dłońmi czujniki. Dla osób wymagających bardziej precyzyjnego pomiaru do bieżni dołączono pas telemetryczny. Dokładniejszy i wygodniejszy - puls będzie pod kontrolą cały czas. Systematyczny bieg ciągle w tym samym pomieszczeniu może się znudzić. Ale nie z F9R! Nie tylko dlatego, że bieżnia ma aż 16 programów stałych, dzięki czemu trenując 3-4 razy w tygodniu, możesz przez miesiąc nie odbyć takiego samego treningu. Także dlatego, że posiada oprogramowanie Dual Kit, dzięki któremu trakcie ćwiczeń możesz wygodnie i szybko korzystać ze wszystkich dobrodziejstw multimedialnego świata. Ulubiony serial, kontakt ze znajomymi, a nawet praca mogą być przy Tobie w trakcie biegu! Czas minie Ci znacznie szybciej i przyjemniej, a ponieważ Dual Kit jest kompatybilny z systemami iOS i Android - z łatwością skorzystasz więc z niego, używając swojego smartfona. Co ważne, możesz skorzystać też z morza aplikacji treningowych i jeszcze bardziej urozmaicić swoje biegi. Wciągnij się w aktywny świat! Po skończonym treningu możesz wykonać test sprawności, przed nim - test Coopera, a także zmierzyć poziom tkanki tłuszczowej, dzięki czemu na własne oczy przekonasz się, jak szybko robisz postępy. Taka funkcjonalność sprawia, że nie zechcesz kończyć treningu, a dzięki takim udogodnieniom jak nawiew lub miejsce na bidon z wodą, szybko się orzeźwisz i dodasz sobie sił na jeszcze 5 minut, jeszcze kilometr, jeszcze 100 spalonych kalorii więcej. Gdy zaś już zdecydujesz, że czas zakończyć bieg, bieżnię F9R wygodnie złożysz i za pośrednictwem rolek transportowych umieścisz np. za szafą. Odzyskasz przestrzeń w swojej domowej siłowni aż do następnego, fascynującego biegu. Nowy cel jest w zasięgu Twojego wzroku!

SPECYFIKACJA PRODUKTU:Wymiary pasa 155x55 cm (Pas ortopedyczny)
Kąt nachylenia 0-12%
Prędkość 1-22 km/h
Silnik 4 KM DC
Amortyzacja 6 elastomerów + RUN+ (System amortyzacji składający się z elastomerów o różnej gęstości)
Nawiew Tak
Możliwość złożenia Tak
Kółka transportowe Tak
Wymiary 200x94x149 cm
Wymiary po złożeniu 138x94x167 cm
Waga 110 kg
Max.waga Użytkownika 160 kg
Wyświetlacz LED(6 okienek),
Programy 16 Oprogramowanie Triatlonowe: Test Cooper’a, Programy zależne od celu: Dystans/Czas/Rekord/Wspinanie, Program Wyścig, Rozgrzewka / Recovery, Body Fat
Programy użytkownika 3
Przyciski szybkiego wyboru prędkości Tak
Przycisku szybkiego wyboru kąta nachylenia Tak
Pomiar pulsu Bluetooth (HR Kit Plus) Istnieje możliwość pomiaru tętna za pośrednictwem Bluetooth, Opaska do dokupienia
Dual Kit Zestaw Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (umożliwia podłączenie iPod/iPhone oraz tabletów/smartphone’ów i wykorzystywanie różnego rodzaju aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.)
Tryb Eco Zmniejsza pobór energii o 25%
Uchwyt na bidon Tak
Gwarancja domowa 2 lata
Gwarancja Light Commercial 1 rok

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.