Widok szczegółowy

Bieżnia RC12 DUAL BH Fitness

Bieżnia RC12 DUAL BH Fitness

[RC12 DUAL]
11.590,00 zł10.990,00 zł
ilość:

OPIS:

Bieżnia treningowa RC12 Dual G6182 BH Fitness Masywna bieżnia treningowa BH Fitness do intensywnego treningu w domowej siłowni oraz półkomercyjnego użytku w klubach fitness, siłowniach, centrach spa i hotelach. Duża powierzchnia do biegania z podwójnym systemem amortyzacji zapewnia komfortowe warunki treningu. Bieżnia RC12 wyposażona jest w nowoczesny komputer z możliwością podłączenia dostępnego opcjonalnie zestawu Dual Kit, który zamienia ją w urządzenie iConcept. Duża liczba programów treningowych daje szerokie pole do działania - wybranie programu dopasowanego do własnych potrzeb gwarantuje osiąganie zakładanych rezultatów. Sterowanie prędkością i kątem nachylenia za pomocą przycisków na rękojeściach pozwala zmieniać ustawienia bez konieczności przerywania biegu. Bieżnia RC12 ma nawiew, głośniki, wejście do podłączenia mp3 i 2 pojemniki na bidon. System bezpiecznego składania umożliwiający podniesienie pasa biegowego daje dużą oszczędność miejsca po skończonym treningu.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:


Wymiary pasa 155x55 cm PAS ORTOPEDYCZNY
Kąt nachylenia 0-12%
Prędkość 1-22 km/h
Silnik 4,5KM DC / 3KM DC
Amortyzacja 6 elastomerów oraz RUN+
Nawiew Tak
Kółka transportowe Tak
Wymiary 200x94x148 cm
Możliwość złożenia Soft Drop System
Waga 137 kg
Max.waga Użytkownika 160 kg
Wyświetlacz Matryca DOT Matrix + 6 okienek LED
14 programów treningowych Tak
Programy użytkownika 3
Programy HRC Tak
Body Fat Tak
Dual Kit Do dokupienia: Zestaw Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (umożliwia podłączenie iPod/iPhone oraz tabletów/smartphone’ów i wykorzystywanie różnego rodzaju aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.)
Puls Czujniki pomiaru pulsu w uchwytach ; Telemetryczny system pomiaru pulsu; Fale radiowe (Opaska w zestawie); Bluetooth Smart (opaska dodatkowo)
Inne Przyciski szybkiego wyboru prędkości oraz kąta nachylenia / 2xUchwyt na bidon / Tryb Eco (Zmniejsza pobór energii o 25%)/ głośnik i możliwość podłączenia MP3
Gwarancja domowa 2 lata
Gwarancja Light Commercial  
     
TECHNOLOGIE:


 

Dual Kit

Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB na urządzeniu fitness w wersji Dual przekształci się w model i.Concept. 

Dual

Ikonka pojawia się przy urządzeniach Dual wyposażonych w Dual Kit tzn. Użytkownik otrzymuje maszynę w wersji i.Concept gotową do użytku ze smartphone lub tabletem i wszystkimi dostepnymi aplikacjami fitness. 

Electric

Elektryczna regulacja kąta nachylenia bieżni

GPtech

Bieżnie z tym znakiem posiadają energooszczędne silniki "Green Power Tech" oraz płytki sterujące zapewniając wydajną pracę przy niskim poborze energii. 

ECO Function

Tryb ECO uruchamia zmianę w oprogramowaniu urządzenia, która zmniejsza zużycie energii o 25% (mierzone przy stałej prędkości i 0 kącie nachylenia).  

DOT Matrix

Wyświetlacz diodowy pokazuje jak postępuje program treningowy . 

PRG

Ikonka oznacza, że urządzenie posiada predefiniowane programy treningowe o zróżnicowanym poziomie

UPRG

Program Użytkownika: Urządzenie posiada możliwość stworzenia własnego programu treningowego i zapamiętanie go na kolejne sesje treningowe. 

HRC

Program HRC (Heart Rate Control). Program sterowany pulsem. Urządzenie będzie automatycznie regulowało opór, tak by tętno Użytkownika utrzymać na stałym z góry określonym poziomie.

BF

Body Fat Control. Program umożliwia określenie procentowej zawartości tkanki tłuszczowej w orgznizmie

Czujnik pulsu

Czujniki pomiaru pulsu na uchwytach

System telemetryczny

Telemetryczny system pomiaru pulsu. Ikonka oznacza, że urządzenie posiada opcję telemetrycnzego systemu pomairu pulsu. W zalezności od modelu urządzenia opaska do pomiaru pulsu występuje w komplecie z urządzeniem lub należy ją dokupić 

Nawiew

Nawiew

Smart Konik

Bieżnie z serii RC zostały wyposażony w podwójny system amortyzacji powierzchni biegowej, by maksymalnie zredukować ryzyko urazu stawów.

System SmartKonik: Zapewnia dwustopniową, progresywną amortyzację.

Flex System: To dodatkowy system zmniejszający efekt „odbijania” powierzchni biegowej. W połączeniu z systemem SmartKonik zapewnia maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.