Widok szczegółowy

Bieżnia I.RC12 BLUETOOTH G6182I BH Fitness

Bieżnia I.RC12 BLUETOOTH G6182I BH Fitness

[G6182I]BH FITNESS
9.990,00 zł8.990,00 zł
ilość:

OPIS:

Zaprojektowana z myślą o bezkompromisowych i uwielbiających bieganie ponad wszystko: bieżnia i.RC12 Bluetooth marki BH Fitness spełni Twoje wszystkie, nawet te wygórowane oczekiwania. Mnogość programów treningowych, szeroki dostęp do motywujących aplikacji fitness i półkomercyjna gwarancja sprawiają, że ten model powinien dumnie stanąć w każdej hotelowej siłowni, by ci chcieli tam wrócić.
To bieżnia wyposażona we wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do osiągnięcia najwyższych celów treningowych
dla najbardziej wymagających Użytkowników. Możliwość przekształcenie urządzenia w model i.Concept sprawia, że
dzięki dostępnym aplikacjom możesz cieszyć się różnorodnością codziennego treningu.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:


Wymiary pasa 155x55 cm
Kąt nachylenia 0-15%
Prędkość 1-22 km/h
Silnik 4,5CV/3,0CV
Amortyzacja Smart Konik + Flex System
Nawiew Tak
Kółka transportowe Tak
Wymiary 200x94x148 cm
Waga 137 kg
Max.waga Użytkownika 150 kg
Wyświetlacz LED + Dot matrix
14 programów treningowych Tak
Programy użytkownika 3
Programy HRC Tak
Body Fat Tak
Puls Czujniki pomiaru pulsu w uchwytach
Telemetryczny system pomiaru tętna Tak
Pomiar pulsu za pomocą Bluetooth Tak
iConcept Tak
Inne Przyciski szybkiego wyboru prędkości oraz kąta nachylenia / 2xUchwyt na bidon / Tryb Eco (Zmniejsza pobór energii o 25%)/ głośnik i możliwość podłączenia MP3
Gwarancja domowa 2 lata
Gwarancja Light Commercial  
     
TECHNOLOGIE:


 

 

i.concept

Technologia umożliwia wykorzystywanie smartphone lub tabletu jako wyświetlacza urządzenia fitness, dzięki czemu Użytkownik ma możliwość ćwiczenia z wykorzystaniem aplikacji takich jak: Run on Earth, BH by Kinomap..itd.

 

Kinomap

Aplikacja oparta na popularnym oprogramowaniu Kinomap. Istnieje tysiące różnych tras na całym świecie, które można pokonać  bez wychodzenia z domu podczas treningu. Wystarczy uruchomić aplikację i przenieść się w wybrane miejsce na świecie. Urządzenie będzie automatycznie regulowało kąt nachylenia / opór, tak by odzwierciedlić pokonywaną trasę. 

1. Aplikacja kompatybilna z urządzeniami pracującymi w oparciu o system operacyjny iOS/ Android i urządzeniami i.Concept BH.
2. Określaj ciekawe punkty na trasie.
3. Konkuuruj z innymi Użytkownikami Kinomap.
4. Nagrywaj i dodawaj swoje video na stronie BH by Kinomap.
5. Używaj w trybie offline wcześniej zgrane pliki video.
6. Śledź rezultaty swoich sesji treningowych.

 

Run on Earth

Aplikacja "Run on Earth" bazuje na programie GoogleMaps i pozwala na zwiedzanie świata podczas treningu. Użytkownik może wybrać Mapę, konkretną ulicę lub widok z satelity. Wystarczy pobrać aplikację i określić cel: Trening w domu do wydarzenia, które odbędzie się na drugim końcu świata (np.: Maraton w Nowym Jorku) lub Zwiedzanie (Odwiedź najdalsze zakątki świata np.: Tokio, Sydney)

1. 3 różne rodzaje widoku: mapa, satelita, ulica.
2. Na bieżąco śledź statystyki treningu i lokalizacje.
3. Aplikacja kompatybilna z urządzeniami pracującymi w oparciu o system operacyjny iOS/ Android i urządzeniami i.Concept BH, a także T Kit.
4. Aplikacja Cycle on Earth działa wyłącznie z czujnikami kadencji BH i oprogramowaniem iOS.
5. Dodatkowo możesz sprawdzać statystyki oraz wyniki poprzednich treningów, w tle słuchać muzyki, oglądać filmy lub przeglądać Internet.

 

FitConsole

Aplikacja dostępna dla urządzeń takich jak: bieżnie, rowery, maszyny eliptyczne z różnymi programami treningowymi służącymi do monitorowania przebiegu ćwiczenia, sprawdzania postępów..itd. 

1. Określ cele: czas, dystans, kalorie.
2. Dostępne programy np.: Float Running, Speed Addiction, Speed Seeker, Racing Champ, Everyday racer, Interval Remix..itd.
3. W trakcie treningu wyświetlane funkcje takie jak: prędkość, czas, dystans,puls, watt, kalorie.
4. Możlwość śledzenia wyników.

 

Tread Monitor

Aplikacja do bieżni z systemem i.Concept zawierająca 12 programów. Przy pierwszym podłączeniu smartphone/tablet do urządzenia fitness z i.Concept, pobranie aplikacji będzie oferowane automatycznie. 

1. Określ cele: czas, dystans, kalorie.
2. Program sterowany tętnem.
3. Rozluźnienie po zakończeniu ćwiczenia z trybem Recovery.
4. Możlwość śledzenia wyników.

 

DOT Matrix

Wyświetlacz diodowy pokazuje jak postępuje program treningowy . 

 

PRG

Ikonka oznacza, że urządzenie posiada predefiniowane programy treningowe o zróżnicowanym poziomie

 

XWB

Ikonka pojawia się przy bieżniach o powiększonej konstrukcji

 

HRC

Program HRC (Heart Rate Control). Program sterowany pulsem. Urządzenie będzie automatycznie regulowało opór, tak by tętno Użytkownika utrzymać na stałym z góry określonym poziomie.

 

BF

Body Fat Control. Program umożliwia określenie procentowej zawartości tkanki tłuszczowej w orgznizmie

 

Czujnik pulsu

Czujniki pomiaru pulsu na uchwytach

 

System telemetryczny

Telemetryczny system pomiaru pulsu. Ikonka oznacza, że urządzenie posiada opcję telemetrycnzego systemu pomairu pulsu. W zalezności od modelu urządzenia opaska do pomiaru pulsu występuje w komplecie z urządzeniem lub należy ją dokupić 

 

Nawiew

Nawiew

 

Bluetooth

Dostępny tylko w maszynach wyposażonych w Dual Kit. W tych urządzeniach Użytkownik ma możliwość dokonania pomiaru pulsu za pomocą opaski na klatkę piersiową i następnie wyświetlenie wyniku na smartphone lub tablecie (a nie na ekranie bieżni, roweru..itd.).

 

Smart Konik

Bieżnie z serii RC zostały wyposażony w podwójny system amortyzacji powierzchni biegowej, by maksymalnie zredukować ryzyko urazu stawów.

System SmartKonik: Zapewnia dwustopniową, progresywną amortyzację.

Flex System: To dodatkowy system zmniejszający efekt „odbijania” powierzchni biegowej. W połączeniu z systemem SmartKonik zapewnia maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo

 

Przyciski regulacji prędkości

Przyciski regulacji prędkości oraz kąta nachylenia na poręczach

 

RUN+

To połączenie 6 elastomerów rozłożonych symetrycznie pod blatem bieżni, o odpowiedniej gęstości i sprężystości zapewniających doskonałą amortyzację dla najbardziej wymagających biegaczy. Mniejsze odbicie i dodatkowa amortyzacja sprawiają, że stawy są mniej obciążone niż podczas biegu po asfalcie czy innych nawierzchniach.

 

Soft Drop

Soft Drop System. To system, który za pomocą siłowników umożliwia bezpieczne rozkładanie bieżn. Składanie i rozkładanie biezni nie wymaga wysiłku, gdyż podstawa bieżni powoli opada i delikatnie podnosi się

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.