Widok szczegółowy

Bieżnia F4 DUAL G6426N BH Fitness DARMOWA WYSYŁKA

Bieżnia F4 DUAL G6426N BH Fitness DARMOWA WYSYŁKA

[F4 DUAL]BH FITNESS
5.990,00 zł5.390,00 zł
ilość:

OPIS:

Składana, masywna i potężna bieżnia BH Fitness. F4 DUAL to urządzenie z wielką nośnością i wieloma rozwiązaniami technologicznymi podnoszącymi wygodę treningu. Bogate wyposażenie z m.in. doskonałą amortyzacją, funkcją nawiewu, kółkami transportowymi, czy przyciskami szybkiej regulacji sprawiają, że użytkownik z każdej strony otulony jest komfortem ćwiczeń. Ponadto dzięki programowi motywacyjnemu dla leniwych, na wyświetlaczu bieżni pojawiają się hasła motywacyjne lub interaktywny program, w którym współzawodniczy się z wirtualnym przeciwnikiem. Szeroki pas biegowy oraz sześć elastometrów amortyzujących pozwala zachować całkowitą pewność podczas ćwiczeń na bieżni elektrycznej F4.
K-DUMPERS Soft Control - system absorbujący część uderzeń wywołanych przez użytkownika, tym samym wydłuża żywotność elastomerów. Soft Drop System (SDS) za pomocą siłowników umożliwia bezpieczne rozkładanie bieżni. Składanie i rozkładanie nie wymaga wysiłku - podstawa bieżni powoli opada i delikatnie się podnosi.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:

Wymiary pasa 140x55 cm
Kąt nachylenia 0-12%
Prędkość 1-20km/h
Silnik 3/2 KM
Amortyzacja 6 elastomeró+ K Dumper
SDS Tak
Nawiew Tak
Możliwość złożenia Tak
Kółka transportowe Tak
Wymiary 184x94c149 cm
Wymiary po złożeniu 125x94x156 cm
Waga 105 kg
Max.waga Użytkownika 140 kg
Wyświetlacz 8,2” LCD: Wyświetlacz motywacyjny Programy 12, HRC, Body Fat Test,
Przyciski szybkiego wyboru prędkości Tak
Przycisku szybkiego wyboru kąta nachylenia Tak
Puls Handgrip
Dual Kit Do dokupienia: Zestaw Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (umożliwia podłączenie iPod/iPhone oraz tabletów/smartphone’ów i wykorzystywanie różnego rodzaju aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.)
Opaska na klatkę piersiową do pomiaru pulsu Dodatkowe wyposażenie
Gwarancja domowa 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.