Widok szczegółowy

Bieżnia F2W DUAL G6473U BH Fitness DARMOWA WYSYŁKA

Bieżnia F2W DUAL G6473U BH Fitness DARMOWA WYSYŁKA

[F2W DUAL]BH FITNESS
4.990,00 zł4.590,00 zł
ilość:

OPIS:

Trening cardio pozwala poprawić kondycję, wydolność organizmu, odstresować się, zrelaksować, zredukować tkankę tłuszczową, wymodelować ciało, zrzucić zbędne kilogramy... Brzmi świetnie? Teraz zabrzmi jeszcze lepiej, bo dzięki bieżni F2W Dual marki BH Fitness możesz to wszystko osiągnąć we własnym domu!
Prezentowane urządzenie doskonale sprawdza się przy regularnym stosowaniu w domu. Dzięki użyciu wysokiej klasy amortyzacji ryzyko kontuzji jest zminimalizowane, a Twoje stawy kolanowe są odciążone zupełnie jak podczas spaceru po parku, i to niezależnie od Twoich predyspozycji - ponieważ maksymalne obciążenie wynosi 135kg - czy intensywności treningu. A ten może być naprawdę wymagający - maksymalna prędkość wynosi 18km/h, a kąt nachylenia bieżni możesz ustalać aż do 12%. To wystarczy, by nawet zaawansowany użytkownik poczuł się porządnie zmęczony, zupełnie jak po przebiegnięciu maratonu w górach.

SPECYFIKACJA PRODUKTU:


Wymiary pasa 135x51 cm
Kąt nachylenia 0-12%
Prędkość 1-18 km/h
Silnik 2,75 KM DC
Amortyzacja 6 elastomerów + K Dumper
tryb Eco: zmniejsza pobór energii o 25% Tak
Możliwość złożenia Tak
Kółka transportowe Tak
Wymiary 174x78x140 cm
Wymiary po złożeniu 105x78x150 cm
Waga 86 kg
Max.waga Użytkownika 135 kg
Tryb Eco (Zmniejsza pobór energii o 25%) Tak
Wyświetlacz LCD Prędkość, dystans, czas, kalorie, puls
Programy łącznie 12
Programy HRC 1
Przyciski szybkiego wyboru prędkości Tak
Przycisku szybkiego wyboru kąta nachylenia Tak
Dual Kit Do dokupienia: Zestaw Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (umożliwia podłączenie iPod/iPhone oraz tabletów/smartphone’ów i wykorzystywanie różnego rodzaju aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.)
Telemetryczny system pomiaru pulsu Tak ( opaska opcjonalnie )
Puls Handgrip
Gwarancja domowa 2 lata

TECHNOLOGIE:

Dual Kit

Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB na urządzeniu fitness w wersji Dual przekształci się w model i.Concept. 

Dual

Ikonka pojawia się przy urządzeniach Dual wyposażonych w Dual Kit tzn. Użytkownik otrzymuje maszynę w wersji i.Concept gotową do użytku ze smartphone lub tabletem i wszystkimi dostepnymi aplikacjami fitness. 

Electric

Elektryczna regulacja kąta nachylenia bieżni

GPtech

Bieżnie z tym znakiem posiadają energooszczędne silniki "Green Power Tech" oraz płytki sterujące zapewniając wydajną pracę przy niskim poborze energii. 

ECO Function

Tryb ECO uruchamia zmianę w oprogramowaniu urządzenia, która zmniejsza zużycie energii o 25% (mierzone przy stałej prędkości i 0 kącie nachylenia).  

WIN or LOSE

Program motywacyjny. Na wyświetlaczu pojawiają się hasła motywacyjne lub w interaktywny program, w którym współzawodniczy się z wirtualnym przeciwnkiem  

PRG

Ikonka oznacza, że urządzenie posiada predefiniowane programy treningowe o zróżnicowanym poziomie

HRC

Program HRC (Heart Rate Control). Program sterowany pulsem. Urządzenie będzie automatycznie regulowało opór, tak by tętno Użytkownika utrzymać na stałym z góry określonym poziomie.

BF

Body Fat Control. Program umożliwia określenie procentowej zawartości tkanki tłuszczowej w orgznizmie

XWB

Ikonka pojawia się przy bieżniach o powiększonej konstrukcji

K-Dumper

K-Dumper Soft Control to dodatkowy system amortyzacji zastosowany w bieżniach, który jednocześnie wydłuża żywotność elastomerów oraz płyty biegowej. 

Czujnik pulsu

Czujniki pomiaru pulsu na uchwytach

System telemetryczny

Telemetryczny system pomiaru pulsu. Ikonka oznacza, że urządzenie posiada opcję telemetrycnzego systemu pomairu pulsu. W zalezności od modelu urządzenia opaska do pomiaru pulsu występuje w komplecie z urządzeniem lub należy ją dokupić 

Bluetooth

Dostępny tylko w maszynach wyposażonych w Dual Kit. W tych urządzeniach Użytkownik ma możliwość dokonania pomiaru pulsu za pomocą opaski na klatkę piersiową i następnie wyświetlenie wyniku na smartphone lub tablecie (a nie na ekranie bieżni, roweru..itd.). 

Soft Drop

Soft Drop System. To system, który za pomocą siłowników umożliwia bezpieczne rozkładanie bieżn. Składanie i rozkładanie biezni nie wymaga wysiłku, gdyż podstawa bieżni powoli opada i delikatnie podnosi się  

Złożenie

Możliwość złożenia 

 
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.