Widok szczegółowy

Bieżnia F1 RUN DUAL BH Fitness

Bieżnia F1 RUN DUAL BH Fitness

[F1 RUN DUAL]
4.490,00 zł3.490,00 zł
ilość:

OPIS:

Bieżnia treningowa F1 Run Dual G6414N BH Fitness Bieżnia elektryczna BH Fitness do regularnych treningów w mieszkaniu i domowej siłowni. Nowoczesna konstrukcja urządzenia gwarantuje wysoką jakość każdego treningu, dzięki amortyzowanemu pasowi bieganie jest przyjemne i bezpieczne. Duże wsparcie podczas treningów zapewnia komputer z ekranem motywacyjnym oraz zestawem predefiniowanych programów treningowych. Na bieżnie F1 Dual Run wykonasz również test Body Fat. Bieżnia jest dobrze wyposażona, posiada system bezpiecznego składania, kółka transportowe, nawiew i miejsce na bidon. Dzięki silnikowi pracującemu w trybie eko bieżnia zużywa mniej energii elektrycznej w porównaniu do modeli ze standardowym silnikiem.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:


Wymiary pasa 135x45 cm
Kąt nachylenia 0-12%
Prędkość 1-18 km/h
Silnik 2,75 KM DC / 1,5KM DC
Amortyzacja 6 elastomerów + Run+
Kółka transportowe Tak
Wymiary 174x78x140 cm
Wymiary po zlożeniu 105x78x150 cm
Waga 86 kg
Max.waga Użytkownika 135 kg
Wyświetlacz 6,8” LCD: Wyświetlacz motywacyjny
Programy treningowe 12
Body Fat Puls Tak
Przyciski szybkiego wyboru prędkości oraz kąta nachylenia Tak
Dual Kit Do dokupienia: Zestaw Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (umożliwia podłączenie iPod/iPhone oraz tabletów/smartphone’ów i wykorzystywanie różnego rodzaju aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.)
Puls Czujniki pomiaru pulsu w uchwytach; po podłączeniu Dual Kit przez Bluetooth (opaska dodatkowo)
Inne Nawiew
Gwarancja domowa 2 lata
TECHNOLOGIE:


Dual Kit

Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB na urządzeniu fitness w wersji Dual przekształci się w model i.Concept. 

Electric

Elektryczna regulacja kąta nachylenia bieżni

GPtech

Bieżnie z tym znakiem posiadają energooszczędne silniki "Green Power Tech" oraz płytki sterujące zapewniając wydajną pracę przy niskim poborze energii. 

ECO Function

Tryb ECO uruchamia zmianę w oprogramowaniu urządzenia, która zmniejsza zużycie energii o 25% (mierzone przy stałej prędkości i 0 kącie nachylenia).  

WIN or LOSE

Program motywacyjny. Na wyświetlaczu pojawiają się hasła motywacyjne lub w interaktywny program, w którym współzawodniczy się z wirtualnym przeciwnkiem  

PRG

Ikonka oznacza, że urządzenie posiada predefiniowane programy treningowe o zróżnicowanym poziomie

BF

Body Fat Control. Program umożliwia określenie procentowej zawartości tkanki tłuszczowej w orgznizmie

Czujnik pulsu

Czujniki pomiaru pulsu na uchwytach

Bluetooth

Dostępny tylko w maszynach wyposażonych w Dual Kit. W tych urządzeniach Użytkownik ma możliwość dokonania pomiaru pulsu za pomocą opaski na klatkę piersiową i następnie wyświetlenie wyniku na smartphone lub tablecie (a nie na ekranie bieżni, roweru..itd.). 

Nawiew

Nawiew

Soft Drop

Soft Drop System. To system, który za pomocą siłowników umożliwia bezpieczne rozkładanie bieżn. Składanie i rozkładanie biezni nie wymaga wysiłku, gdyż podstawa bieżni powoli opada i delikatnie podnosi się  

Złożenie

Możliwość złożenia 

RUN+

To połączenie 6 elastomerów rozłożonych symetrycznie pod blatem bieżni, o odpowiedniej gęstości i sprężystości zapewniających doskonałą amortyzację dla najbardziej wymagających biegaczy. Mniejsze odbicie i dodatkowa amortyzacja sprawiają, że stawy są mniej obciążone niż podczas biegu po asfalcie czy innych nawierzchniach


 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.