Widok szczegółowy

Bieżnia Elite T5.1 Viewfit Horizon Fitness

Bieżnia Elite T5.1 Viewfit Horizon Fitness

[4717011439946]HORIZON FITNESS
7.490,00 zł
ilość:

OPIS:

Możliwości treningowe, jakich dotąd nie znałeś

Elite T5,1 to bieżnia premium Horizon Fitness, która stwarza wyjątkowe możliwości treningowe. Doskonała jakość zapewnia wyjątkowy komfort biegania i sprawia, że z każdego treningu czerpiesz maksimum korzyści.

Znakomita wydajność

Silnik Johnson o mocy 2,5KM charakteryzuje znakomita wydajność, bezawaryjność i długa żywotność. Pozwala biegać sprintem do 20 km/h, a także prowadzić chód od 0,8 km/h. Pas nachyla się do 15%, co pozwala imitować podbiegi.

Komputer, ktory inne zostawia daleko w tyle

Komputer bieżni dokonuje precyzyjnych pomiarów i wyświetla na podwójnym LED-owym ekranie DOT Matrix parametry treningu. 20 programów treningowych dba o różnorodność treningów i umożliwia wyciągać z nich więcej korzyści. Zaawansowany program Sprint 8 został opracowany przez specjalistów i umożliwia osiągać zaskakujące rezultaty w redukcji tkanki tłuszczowej, poprawie sylwetki i ogólnego stanu zdrowia już w 2 miesiące. Po wprowadzeniu do konsoli komputera danych takich jak m.in. wiek i waga program będzie automatycznie dostosowywał nachylenie i prędkość podczas treningu.

SPECYFIKACJA PRODUKTU:

Wymiary pasa 135x50 cm
Kąt nachylenia 0-15%
Prędkość 0,8-20 km/h
Silnik 2.5 KM
Amortyzacja Variable Response Cushioning
Kółka transportowe Tak
Wymiary 210x94,5x150 cm
Wymiary po złożeniu 103,5x94,5x193,5 cm
Możliwość złożenia Tak
Waga 152 kg
Max.waga Użytkownika 170 kg
Wyświetlacz 2 okna LED 10x14" DOT Matrix Czas, dystans, kąt nachylenia, prędkość, kroki, kalorie, puls
Programy 20 programów treningowych (w tym programy użytkownika, HRC, Sprint 8)
ViewFit Urządzenie kompatybilne z ViewFit
Inne Przyciski szybkiego wyboru prędkości oraz kąta nachylenia, uchwyty na bidony, kółka transportowe, system składanie FeatherLight, gumowane przyciski, Energy Saver, dostępne oprogramowanie Passport
Pomiar pulsu Czujniki pomiaru pulsu w uchwytach, telemetryczny system pomiaru pulsu przez Bluetooth® (opaska do dokupienia osobno)
Gwarancja domowa 2 lata
 TECHNOLOGIE:

ENERGYSAVER

Po 15 minutach nieaktywności urządzenia Horizon Fitness wyposażone w funkcję Energy Saver przejdą w stan uśpienia, podczas którego urządzenie pobiera mniej energii.

FEATHERLIGHT

Dzięki hydraulicznemu systemowi składania bez wysiłku złożysz bieżnię, a następnie przechowasz ją do kolejnego treningu. To połączenie wytrzymałości tradycyjnej bieżni i wygody jaką daje możliwość złożenia urządzenia.

JOHNSONDRIVE

Napęd sterowany cyfrowo sprawia, że silnik oraz regulacja kąta nachylenia pracują płynnie, bez zrywów. Silniki Johnson pracują przy niewielkich obrotach, co powoduje, że są ciche i się nie przegrzewają, co jest kluczową kwestią dla żywotności urządzeń.

 

VARIABLERESPONSE

Tak jak w butach sportowych, w bieżniach Horizon zastosowano 3 stopniową amortyzację, by zapewnić odpowiednią ilość sprężystości w każdej fazie kroku. Większa sprężystość z przodu pochłania część uderzenia podczas stawiania stopy, strefa neutralna po środku „przeprowadza Cię” przez krok, natomiast sztywny tył blatu daje oparcie do wykonania kolejnego kroku.   

VIEWfit

To możliwość łączenia wybranych urządzeń Horizon Fitness i przesyłania danych dotyczących treningu za pośrednictwem aplikacji fitnessowych.

ViaFit ułatwia analizowanie treningu. Nie musisz ręcznie wprowadzać danych do dostępnych programów, ponieważ Twoje urządzenie Horizon Fitness zrobi to za Ciebie.

Są dwa sposoby na śledzenie postępów treningowych: możesz obrać cel lub po prostu dołączyć do grona Użytkowników. Wejdź na stronę www.viafitness.com lub pobierz aplikację ViaFit, dostępną zarówno dla urządzeń Apple jaki Android.

Analizowanie danych dotyczących treningu pomaga w utrzymywaniu zdrowia i reżimu treningowego, a dodatkowo możliwość dzielenia się ze znajomymi swoimi osiągnięciami co motywuje do dalszej aktywności.

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.