Atlasy Kettler

pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Atlasy Kettler

Kettler atlas to wielofunkcyjne urządzenie renomowanej, sprawdzonej na rynku firmy, przeznaczone do treningu zorientowanego na siłę, masę i rzeźbę. Dzięki obciążeniu regulowanemu za pomocą płytek stosu, ćwiczenia na atlasie są bezpieczne i nie wymagają asekuracji drugiej osoby, a także mogą być indywidualnie dopasowane do stopnia zaawansowania ćwiczącego. Jest to urządzenie, z którego bez problemu mogą korzystać zarówno te osoby, które rozpoczynają przygodę na siłowni, jak i ćwiczący od dawna.

Kettler atlas umożliwia ćwiczenie wszystkich głównych grup mięśniowych, m.in. mięśni klatki piersiowej, pleców, nóg, ramion i brzucha. Systematyczny trening na tym urządzeniu poza rozbudową muskulatury i siły poprawia ogólną sprawność organizmu, zapobiega wadom postawy oraz zmniejsza dolegliwości związane z aparatem ruchu. Umiejętnie wykonywane ćwiczenia dają szansę na znaczną poprawę stanu zdrowia, samopoczucia oraz podniesienia pewności siebie.

Atlasy Kettler: kto powinien je wybrać?

Wybór atlasu przeznaczonego do użytku domowego może przysporzyć kłopotów osobom rozpoczynającym przygodę ze sportem. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór urządzeń do ćwiczeń produkowanych przez najbardziej profesjonalne firmy. Wśród nich można znaleźć Kettler atlas, ale również sprzęt taki jakich marek jak: BH Fitness, Body Sculpture, HMS, Finnolo, czy Marbo, Hammer oraz Life Fitness. Staramy się, aby nasza oferta była tak urozmaicona, aby każdy mógł odnaleźć w niej coś dla siebie, bez względu na to, czy jest profesjonalistą, czy amatorem.

Możliwości atlasów do ćwiczeń

Zanim zdecydujemy się na konkretny model urządzenia typu atlas musimy przede wszystkim zwrócić uwagę na możliwości regulacji oparcia, siedziska i uchwytów, gdyż będzie to miało bezpośredni wpływ na komfort ćwiczeń. Ponadto warto upewnić się, że wszystkie interesujące nas ćwiczenia są wykonalne na danym urządzeniu, a obciążenie stosu jest wystarczające. Należy pamiętać, że niektóre atlasy posiadają system przełożeń linek i bloczków i mimo że waga stosu wynosi 50 kg, to przy niektórych ćwiczeniach odczuwalne jest dwukrotnie większe obciążenie.

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.