Widok szczegółowy

Rower poziomy programowany VR19 NordicTrack

Rower poziomy programowany VR19 NordicTrack

[0043619612417]
2.199,00 zł
ilość:

OPIS:

Rower poziomy programowany NordicTrack VR 19 to doskonały sprzęt pozwalający na spalanie zbędnych kalorii, modelowanie dolnych partii ciała oraz utrzymanie świetnej formy, a to wszystko bez obciążania pleców, kolan i kostek. Pozostałe atuty sprzętu to przede wszystkim zróżnicowane programy treningowe zaprojektowane przez profesjonalistów, wygodne siodełko z wyprofilowanym oparciem, głośniki oraz uchwyty na tablet i butelkę z napojem.

5" WYŚWIETLACZ Duży, kolorowy wyświetlacz gwarantuje w pełni komfortowy i atrakcyjny trening. Możliwość zintegrowania konsoli z platformą iFit® dodatkowo daje możliwość korzystania z niezliczonej ilości profesjonalnych programów treningowych i oglądania parametrów treningu na wyświetlaczu.

KOMPATYBILNY Z SYSTEMEM IFIT Rewolucyjny interaktywny system treningowy iFit pomaga Ci trenować mocniej z każdym kolenym treningiem. Technologia programów treningowych iFit®* daje nieograniczone możliwości.
*Wymagane jest członkostwo iFit®, sprzedawane osobno

OPÓR - System SMR Silent™ Magnetic Resistance sprawia, że praca roweru jest niezwykle cicha. Trenując w pełni możesz skoncentrować się na prowadzonym przez trenera treningu, bez rozpraszania się.

TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU! - korzystaj z komfortu jaki daje turbinowy wentylator AutoBreeze™. Umieszczony jest na konsoli, blisko Twojego ciała, abyś mógł odczuć przyjemy chłód w trakcie wykonywania ćwiczeń. Dzięki przyciskom możesz regulować i dostosowywać poziomy nawiewu w zależności od własnych preferencji


SPECYFIKACJA PRODUKTU:


Max. waga Użytkownika 125 kg
Opór 22 poziomy, system SMR Silent™ Magnetic Resistance
Koło zamachowe 7 kg
Kółka transportowe Tak
Wymiary 137x64x131 cm
Komfortowe profilowane siodełko Regulowane poziomo i pionowo
Wymiary siodełka 33x44 cm
Wysokość siedziska 56-61 cm
Waga 48 kg
Odległość siodełko-pedał 22-26 cm
Wyświetlacz 5” Kolorowy, z szerokim zakresem regulacji kąta nachylenia
Wyświetlane informacje Czas, Dystans, Prędkość, Kalorie, RPM, Poziom oporu, Puls
Programy 24 - Manual, Interwały, Odchudzanie, Odchudzanie PLUS, Wzgórze, Kadencja, Random, THR Zne, %THR, Program Użytkownika
Pulsu Czujniki pomiaru pulsu na uchwytach
Inne Wentylator, uchwyt na bidon
Gwarancja domowa 2 lata

 
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.