Widok szczegółowy

Bieżnia I.F4 BLUETOOTH G6426I BH Fitness

Bieżnia I.F4 BLUETOOTH G6426I BH Fitness

[G6426I]BH FITNESS
5.290,00 zł
ilość:

OPIS:

Marzenie każdego biegacza. Ta bieżnia to połączenie siły, świetnych parametrów technicznych oraz konstrukcji przeznaczonych na intensywnych domowych sesji treningowych. Bieżnia wyposażona jest w wyświetlacz
motywacyjny oraz system amortyzacji Run+.

SPECYFIKACJA PRODUKTU


Wymiary pasa 140x51 cm
Kąt nachylenia 0-12%
Prędkość 1-20 km/h
Silnik 3,5 / 2 KM
Amortyzacja 6 elastomerów oraz Run+
SDS Tak
Nawiew Tak
Możliwość złożenia Tak
Kółka transportowe Tak
Wymiary 184x94x149 cm
Waga 102 kg
Max.waga Użytkownika 130 kg
Wyświetlacz LCD z niebieskim podświetleniem Programy 14, HRC, Body Fat Test,
Przyciski szybkiego wyboru prędkości Tak
Przycisku szybkiego wyboru kąta nachylenia Tak
iConcept Technologia umożliwia korzystanie z smartphone lub tabletu podczas ćwiczeń. Dzięki czemu użytkownik może korzystać z takich aplikacji, jak Run on Earth czy BH by Kinomap.
Telemetryczny system pomiaru tętna Tak
Pomiar pulsu za pomocą Bluetooth Tak
Gwarancja domowa 2 lata

TECHNOLOGIE:

  Technologia umożliwia wykorzystywanie smartphone lub tabletu jako wyświetlacza urządzenia fitness, dzięki czemu Użytkownik ma możliwość ćwiczenia z wykorzystaniem aplikacji takich jak: Run on Earth, BH by Kinomap..itd.
 

Electric

Elektryczna regulacja kąta nachylenia bieżni

 

ECO Function

Tryb ECO uruchamia zmianę w oprogramowaniu urządzenia, która zmniejsza zużycie energii o 25% (mierzone przy stałej prędkości i 0 kącie nachylenia).  

 

HRC

Program HRC (Heart Rate Control). Program sterowany pulsem. Urządzenie będzie automatycznie regulowało opór, tak by tętno Użytkownika utrzymać na stałym z góry określonym poziomie.

 

Bluetooth

Dostępny tylko w maszynach wyposażonych w Dual Kit. W tych urządzeniach Użytkownik ma możliwość dokonania pomiaru pulsu za pomocą opaski na klatkę piersiową i następnie wyświetlenie wyniku na smartphone lub tablecie (a nie na ekranie bieżni, roweru..itd.).

 

Czujnik pulsu

Czujniki pomiaru pulsu na uchwytach

 

System telemetryczny

Telemetryczny system pomiaru pulsu. Ikonka oznacza, że urządzenie posiada opcję telemetrycnzego systemu pomairu pulsu. W zalezności od modelu urządzenia opaska do pomiaru pulsu występuje w komplecie z urządzeniem lub należy ją dokupić 

 

Nawiew

Nawiew

 

Soft Drop

Soft Drop System. To system, który za pomocą siłowników umożliwia bezpieczne rozkładanie bieżn. Składanie i rozkładanie biezni nie wymaga wysiłku, gdyż podstawa bieżni powoli opada i delikatnie podnosi się  

 

Złożenie

Możliwość złożenia 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.