Widok szczegółowy

Zestaw hantli stałych 4-26 kg ze stojakiem \"S\" MP-SH4-26 KG Mar

Zestaw hantli stałych 4-26 kg ze stojakiem "S" MP-SH4-26 KG Mar

[MP-SH4-26 KG]
5.448,00 zł
ilość:

OPIS:

Czy wyobrażasz sobie strefę wolnych ciężarów bez hantli stałych ? Nie ma takiej możliwości! Zestaw hantli skręconych na stałe to jeden z najważniejszych sprzętów w Twojej siłowni! Gotowy zestaw hantli stałych o wadze 4-26kg ze stojakiem zajmie w Twoim klubie tylko 1,72 m2. Do produkcji naszych hantli użyliśmy wzmocnionego gryfu o średnicy 30 mm oraz pełnych obciążeń żeliwnych w kolorze czarnym. Dzięki zastosowaniu specjalnej śruby z łbem kulistym, hantle gwarantują maksymalny komfort treningu. Każdą hantelkę wyposażyliśmy w lakierowany na wysoki połysk end-plate z naklejką informującą o jej wadze.
Do kompletu dostajesz 2-poziomowy stojak o długości 220 cm. Dzięki kaskadowej budowie ramy oraz specjalnemu kształtowi półki na hantle jest on bardzo wygodny w użytkowaniu i zajmuje niewiele cennego miejsca w Twoim klubie. Aby zapewnić bezpieczeństwo Twoim klientom, sprzęt nasz został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa i zgodności z obowiązującymi normami przez Europejskie Centrum Jakości. Rezultatem tych badań, są Certyfikat Bezpieczeństwa i Top Security Certificate, które otrzymaliśmy dla urządzeń z linii PROFESSIONAL.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:Waga 454 kg ( waga stojaka 94 kg )
Wymiary 78x220x93 cm
Profil 80x40x3 mm
Maksymalne obciążenie 147 kg
Zajmowana powierzchnia 1,72 m2
Gwarancja domowa 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.