Widok szczegółowy

Wyciąg dolny ze stosem MP-U207 Marbo

Wyciąg dolny ze stosem MP-U207 Marbo

[MP-U207]
5.599,00 zł
ilość:

OPIS:

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, czym w dzisiejszych czasach powinien charakteryzować się sprzęt przeznaczony do użytku komercyjnego: musi on sprostać najbardziej wyśrubowanym wymaganiom, oferować mnogość możliwości dopasowania urządzenia do wzrostu ćwiczącego, być bezawaryjny i posiadać ciekawy design. Dokładnie taki jest wyciąg dolny MP-U207 z nowej linii PROFESSIONAL. Posiadając lata doświadczeń w produkcji sprzętów na potrzeby siłowni komercyjnych udało nam się stworzyć produkt bezawaryjny, który nie podda się nawet najbardziej morderczej eksploatacji.
Dzięki użyciu najnowocześniejszych maszyn do formowania profili, stworzyliśmy produkt, który wyznacza nowe trendy designu sprzętu w tej kategorii cenowej. Do produkcji wyciągu dolnego MP-U207 użyliśmy tylko najwytrzymalszych profili 120x60x3mm i 80x40x3mm, które zapewnią najwyższą wytrzymałość urządzenia. Aby zapewnić bezpieczeństwo Twoim klientom, sprzęt nasz został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa i zgodności z obowiązującymi normami przez Europejskie Centrum Jakości. Rezultatem tych badań, są Certyfikat Bezpieczeństwa i Top Security Certificate, które otrzymaliśmy dla urządzeń z linii PROFESSIONAL.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:Wymiary 76x194x205 cm
Wykorzystane profile 80x40x3 mm, 120x60x3 mm
Materiał Polska stal
Waga obciążeń Wyciąg 136 kg , stos 120 kg
Stos 8 x 5 kg , 8 x 10 kg
Zajmowana powierzchnia 1,48 m2
Gwarancja komercyjna 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.