Widok szczegółowy

Wioślarz AQUON WATERFLOW Finnlo

Wioślarz AQUON WATERFLOW Finnlo

[AQUON WATERFLO]
6.999,00 zł4.999,00 zł
ilość:

OPIS:

Wioślarz posiada wygodne i komfortowe uchwyty na stopy, dzięki którym można ćwiczyć w butach, skarpetkach lub na boso. Sposób regulacji uchwytów jest wygodny i zapewnia możliwość dostosowania do każdego rozmiaru stopy. Wysoka ergonomia sprawia, że obciążenie stawów osoby ćwiczącej jest minimalne i nawet długotrwały trening jest przyjemnością. Ergonomiczny uchwyt został tak zaprojektowany, aby zapobiec obciążaniu ramion, nadgarstków i rąk.
Komputer wyposażony w duży i czytelny wyświetlacz, pokazuje nam najważniejsze funkcje treningowe, m.in. czas (który upłynął lub cel), liczbę wiosłowań (narastająco lub cel), sygnał tempa, wiosłowania na minutę i kalorie.
Szeroki zakres oporu, który możemy ustawić, jest odpowiedni dla każdego poziomu sprawności fizycznej użytkownika. Brak jest „martwych punktów”, poprzez zamontowane 3 śmigła wirnika, które zapewniają natychmiastowy opór i poprzez ruch obroty zapewniają odpowiednie ciśnienie wody. Podobne rozwiązania stosowane są do napędzania szybkich łodzi motorowych. Zbiornik na wodę o pojemności 17 litrów, wykonany został z poliwęglanów, dlatego jest wyjątkowo trwały i wytrzymały.
Profilowane i wygodne siedzisko zamontowane jest na aluminiowej szynie. Jego cichy ruch zapewniają łożyska Delrin®, o niskim współczynniku tarcia. Elementy metalowe zabezpieczone zostały wysokiej jakości powłoka lakiernicza nałożona metodą elektrostatyczną.  Rama główna wykonana jest z wyselekcjonowanego drewna - jesion amerykański. Wytrzymały pas napędowy zapewnia płynną, cichą i bezobsługową pracę całego systemu napędowego.
Dzięki wbudowanym kółkom transportowym urządzenie można w łatwy sposób przemieszczać. Banalnie prosty montaż i praktycznie bezobsługowe działanie, dodatkowo wzbogacają satysfakcję klientów.
Wioślarstwo oferuje jeden z najbardziej efektywnych treningów całego ciała. Wioślarze wodny FINNLO AQUON WATERFLOW jest zaprojektowany w taki sposób, aby w 100% realnie dać użytkownikowi uczucie prawdziwego wiosłowania. FINNLO AQUON WATERFLOW posiada unikalny i opatentowany system zmiany oporu wodnego.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:
Opór System hamowania wodny
Regulacja oporu Technologia FLUID
Max.waga Użytkownika 150kg
Pojemność zbiornika na wodę 17 litrów
Bardzo solidna rama, która wytrzymuje bardzo duże masy ciała ćwiczących Tak
Wymiary 205x50x60 cm
Wysokiej jakości łożyska Tak
Wygodne i profilowane siedzisko Tak
Rama Metalowa + drewniana wstawka
Długa, profesjonalna taśma do ciągnięcia, dla osób o wzroście nawet powyżej 2 metrów Tak
Rolki transportowe Tak
Brak podłączenia do prądu (komputer zasilany bateriami) Tak
Brak „martwych punktów” wiosłowania Tak
Waga 42 kg
Komputer treningowy (zaawansowany) Czas, Dystans, Kalorie / godzinę, Puls (wymagany pas do pomiaru tętna - opcjonalny), Ilość wiosłowań, Ilość wiosłowań na minutę, Czas potrzebny na przepłynięcie 500 m, Moc Watt
Programy treningowe Tak
Programy sterowane pulsem Tak
Gwarancja domowa 3 lata
Gwarancja komercyjna 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.