Widok szczegółowy

Wioślarz AQUON PRO PLUS Finnlo

Wioślarz AQUON PRO PLUS Finnlo

[AQUON PRO PL]
6.399,00 zł
ilość:

OPIS:

Duży stabilny wioślarz, posiada solidą ramę. Konstrukcja zbliżona do Concept 2. Mocne opory podczas wiosłowania Marka Finnlo znana jest w ponad 40 krajach na całym świecie, zaliczana jest do klasy premium i należy do firmy HAMMER SPORT AG z Niemiec głęboko zakorzenionej w produkcji, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność marki na rynku europejskim jest na poziomie takich firm jak np. KETTLER , REEBOK a znakiem rozpoznawczym jest ciekawy design oraz najwyższa jakość wykonania i wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek przez Finnlo są nagradzane oraz doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na rewolucyjnej technologii TNT oporu azotowych siłowników - Finnlo BioForce.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:Opór System hamowania powietrzno - magnetyczny
Regulacja oporu W rączce
Max.waga Użytkownika 150kg
Zakres obciążenia RMP niezależny
Możliwość złożenia Tak
Wymiary 249x51x98 cm
Wymiary po złożeniu 148x51x196 cm
Odległość siedziska od podłogi 50 cm
Zakres regulacji mocy 30-300 Watt
Odległość między podnóżkami: 9 cm
System napędu Pas klinowy
Rolki transportowe Tak
Komputer treningowy (Wyświetlacz LCD: niebieski) Dystans, Czas, Czas po 500 m, Ilość spalonych kalorii, Watt, Ilość wiosłowań na minutę, Puls
Programy treningowe Tak
Programy sterowane pulsem Tak
Ilość użytkowników 4
Bezprzewodowy pas do pomiaru tętna Opcjonalnie
Gwarancja domowa 3 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.