Widok szczegółowy

Trenażer elipyyczny X ASPIRE 2 w 1 York NOWOŚĆ

Trenażer elipyyczny X ASPIRE 2 w 1 York NOWOŚĆ

[X ASPIRE 2 w]
1.999,00 zł
ilość:

OPIS:

Orbitrek X ASPIRE 2 w 1 York to nowy model trenażera eliptycznego z siedziskiem w ofercie York Fitness. Elektroniczna regulacja obciążenia oraz intuicyjny w obsłudze komputer z szerokim zakresem programów pozwalają na komfortowy trening.. Trenażer eliptyczny to swoisty symulator biegu umożliwiający zarówno trening kondycyjny jak i wzmacniający. Dzięki specyficznej budowie i funkcjonalności, trenażer eliptyczny jest doskonałą propozycją dla całej rodziny. Cieszy się zainteresowaniem osób, które prowadzą aktywny tryb życia zarówno latem jak i zimą ale także osób, które mają problemy ze stawami a nie chcą rezygnować z treningu aerobowego. Trening na trenażerze eliptycznym do złudzenia przypomina bieg, z tą różnicą, że pozbawiony jest jakiegokolwiek wstrząsu. Użytkownik stojąc na płozach wykonuje płynne, naprzemienne ruchy nogami i rękami lub tylko nogami. Przy zaangażowaniu ramion podczas treningu, podobnie jak podczas joggingu, intensywnie pracują mięśnie klatki piersiowej, pleców, ramion, a niezależnie od pracy rąk, pracują także dolne partie ciała tj. mięśnie ud, pośladków i łydek. Trening na tym urządzeniu poprawia wydolność sercowo-naczyniową i sercowo-płucną a także efektywnie modeluje sylwetkę.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:Max. waga Użytkownika 125 kg
System hamowania Magnetyczny
Zakres oporu 1-16 z regulacją elektroniczna
Stopki poziomujące Tak
Kółka transportowe Tak
Wymiary 125x65x154 cm
Zasilanie 230 V
Płozy Antypoślizgowe z regulacją długości i głębokości kroku
Waga 42 kg
Komputer z wyświetlaczem LCD Czas, dystans, prędkość, kalorie, prędkość obrotowa, tętno, temperatura otoczenia
Programy Programowanie danych użytkownika 4, programy treningowe ogółem 23, program predefiniowany 12, program sterowany tętnem 5, program użytkownika 4, test sprawności 1, Automatyczny dobór stref treningowych tętna 4, program manualny
Program celowy Zorientowany na czas, dystans, kalorie
Pomiar pulsu Sensory pomiaru pulsu
Sygnalizacja przekroczenia tętna max. Tak
Pomiar tkanki tłuszczowej FAT (%) BMI, FAT, BMR
Gwarancja domowa 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.