Widok szczegółowy

Trenażer eliptyczny X110 York

Trenażer eliptyczny X110 York

[X110]
1.299,00 zł
ilość:

OPIS:

X110 to magnetyczny trenażer eliptyczny z manualną regulacją oporu. Wyposażony w intuicyjny w obsłudze wyświetlacz. Dzięki specyficznej budowie i funkcjonalności, trenażer eliptyczny jest doskonałą propozycją dla całej rodziny. Cieszy się zainteresowaniem osób, które prowadzą aktywny tryb życia zarówno latem jak i zimą ale także osób, które mają problemy ze stawami a nie chcą rezygnować z treningu aerobowego. Trening na trenażerze eliptycznym do złudzenia przypomina bieg, z tą różnicą, że pozbawiony jest jakiegokolwiek wstrząsu. Użytkownik stojąc na płozach wykonuje płynne, naprzemienne ruchy nogami i rękami lub tylko nogami. Przy zaangażowaniu ramion podczas treningu, podobnie jak podczas joggingu, intensywnie pracują mięśnie klatki piersiowej, pleców, ramion, a niezależnie od pracy rąk, pracują także dolne partie ciała tj. mięśnie ud, pośladków i łydek. Trening na tym urządzeniu poprawia wydolność sercowo-naczyniową i sercowo-płucną a także efektywnie modeluje sylwetkę.
Wszystkie trenażery eliptyczne firmy YORK FITNESS przeznaczone są wyłącznie do użytku domowego i są zgodne z zasadniczymi wymaganiami Unii Europejskiej i Ustawą o ogólnym bezpieczeństwie produktów (Dz.U. z 2003r. nr 229, poz. 2275).

SPECYFIKACJA PRODUKTU:Max. waga Użytkownika 110 kg
System hamowania Magnetyczny
Zakres obciążenia 1-8 z regulacją manualną
Zasilanie Baterie
Stopki poziomujące Tak
Kółka transportowe Tak
Wymiary 120x64x157 cm
Płozy Antypoślizgowe
Waga 29,5 kg
Komputer z wyświetlaczem LCD Czas, dystans, prędkość liniowa (km/h), prędkość obrotowa (obr./min.), wydatek energetyczny (cal), tętno
Pomiar tętna Sensory dotykowe na kierownicy
Sygnalizacja przekroczenia tętna max. Tak
Program manualny Tak
Program celowy Zorientowany na czas, dystans, kalorie
Test sprawności Tak
Gwarancja domowa 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.