Widok szczegółowy

Trenażer eliptyczny X 220 PERFORM York NOWOŚĆ

Trenażer eliptyczny X 220 PERFORM York NOWOŚĆ

[X 220 Perfor]
2.289,00 zł
ilość:

OPIS:

Nowość York Fitness, model z linii Perform. Magnetyczny trenażer z 32-stopniową, elektroniczną regulacją zakresu obciążenia, posiadający generator zasilania.. Dzięki specyficznej budowie i funkcjonalności, trenażer eliptyczny jest doskonałą propozycją dla całej rodziny. Cieszy się zainteresowaniem osób, które prowadzą aktywny tryb życia zarówno latem jak i zimą ale także osób, które mają problemy ze stawami a nie chcą rezygnować z treningu aerobowego. Trening na trenażerze eliptycznym do złudzenia przypomina bieg, z tą różnicą, że pozbawiony jest jakiegokolwiek wstrząsu. Użytkownik stojąc na płozach wykonuje płynne, naprzemienne ruchy nogami i rękami lub tylko nogami. Przy zaangażowaniu ramion podczas treningu, podobnie jak podczas joggingu, intensywnie pracują mięśnie klatki piersiowej, pleców, ramion, a niezależnie od pracy rąk, pracują także dolne partie ciała tj. mięśnie ud, pośladków i łydek. Trening na tym urządzeniu poprawia wydolność sercowo-naczyniową i sercowo-płucną a także efektywnie modeluje sylwetkę.
Wszystkie trenażery eliptyczne firmy YORK FITNESS przeznaczone są wyłącznie do użytku domowego i są zgodne z zasadniczymi wymaganiami Unii Europejskiej i Ustawą o ogólnym bezpieczeństwie produktów (Dz.U. z 2003r. nr 229, poz. 2275).

SPECYFIKACJA PRODUKTU:



Max. waga Użytkownika 150 kg
System hamowania Magnetyczny
Zakres obciążenia 1-32 z regulacją elektroniczną
Zasilanie Generator
Stopki poziomujące Tak
Kółka transportowe Tak
Wymiary 133x63x170 cm
Kierownica Regulacja pochylenia
Płozy Antypoślizgowe
Waga 50 kg
Komputer z wyświetlaczem LCD Czas, dystans, prędkość liniowa (km/h), prędkość obrotowa (obr./min.), wydatek energetyczny (cal), tętno, moc (WAT)
Sygnalizacja przekroczenia tętna max. Tak
Programowanie danych użytkownika 4 użytkowników
Automatyczny dobór stref treningowych tętna 3 strefy
Programy treningowe ogólnie 22
Program manualny Tak
Program celowy Zorientowany na czas, dystans, kalorie
Program predefiniowany 12
Program sterowany tętnem 4
Program sterowany mocą 1
Program użytkownika 1
Test sprawności Tak
Pomiar tkanki tłuszczowej FAT (%) Tak
Gwarancja domowa 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.