Widok szczegółowy

Rower treningowy H862 TFB DUAL BH Fitness

Rower treningowy H862 TFB DUAL BH Fitness

[H862 TFB Dua]
3.690,00 zł
ilość:

OPIS:

H862 TFB Dual od BH Fitness to treningowy rower pionowy z magnetycznym systemem oporu. Na umieszczonych pomiędzy siedziskiem uchwytach umieszczono czujniki mierzące puls użytkownika. Te informacje receptory przesyłają do komputera, a ten bezpośrednio wyświetla je na przejrzystym i łatwym w użyciu panelu komputera. Recovery Test. Test sprawdza jak szybko puls powraca do normy po zakończeniu treningu. Czujniki pomiaru pulsu na uchwytach. Dual Kit do dokupienia: Zestaw Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (umożliwia podłączenie iPod/iPhone oraz tabletów/smartphone’ów i wykorzystywanie różnego rodzaju aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.)


SPECYFIKACJA PRODUKTU:Max. waga Użytkownika 150 kg
Opór Magnetyczny
Koło zamachowe 14 kg
Kółka transportowe Tak
Wymiary 130x62x156 cm
Siodełko Regulacja w pionie i poziomie
Łatwe wejście Tak
Waga 53 kg
Wyświetlacz LCD
Wyświetlane informacje Prędkość/RPM, Czas, Kalorie, Dystans, Puls
Programy 12 Programów z 24 poziomami trudności
Program użytkownika 5
Programy HRC 4
Recovery Test Tak
Fitness Test Tak
Program Random Tak
Dual Kit Do dokupienia: Zestaw Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (umożliwia podłączenie iPod/iPhone oraz tabletów/smartphone’ów i wykorzystywanie różnego rodzaju aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.)
Czujniki pomiaru pulsu na uchwytach Tak
Telemetryczny system pomiaru pulsu – Fale radiowe (opaska dodatkowo) Tak
Uchwyt na bidon Tak
Gwarancja domowa 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.