Widok szczegółowy

Rower treningowy EXUM III Finnlo

Rower treningowy EXUM III Finnlo

[EXUM III]
2.649,00 zł
ilość:

OPIS:

Trzecia, jeszcze lepiej dopracowana wersja Exum Finnlo. To elektromagnetyczny rower treningowy, dzięki któremu przekonasz się, czym jest prawdziwie komfortowy trening. Płynna i cicha praca oraz regulowany z panelu komputera opór w szerokim zakresie, czy wysoka nośność lub stylowy design sprawiają, że stacjonarny rower treningowy Finnlo Exum III jest znakomitą propozycją dla wszystkich szukających idealnego rozwiązania do domowego treningu cardio.
Komputer monitoruje i pozwala Ci analizować postępy treningów. Jego czytelny wyświetlacz wskazuje informacje takie jak m.in. bieżącą prędkość, przebyty dystans, spalone kalorie, czy też mierzony klipsem na ucho puls. Dodatkowo programy treningowe urozmaicą i uskutecznią osiągnięcie założonych celów.
Marka Finnlo znana jest w ponad 40 krajach na całym świecie, zaliczana jest do klasy premium i należy do firmy HAMMER SPORT AG z Niemiec głęboko zakorzenionej w produkcji, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność marki na rynku europejskim jest na poziomie takich firm jak np. KETTLER , REEBOK a znakiem rozpoznawczym jest ciekawy design oraz najwyższa jakość wykonania i wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek przez Finnlo są nagradzane oraz doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na rewolucyjnej technologii TNT oporu azotowych siłowników - Finnlo BioForce.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:Max. waga użytkownika 150 kg
Wymiary urządzenia 110x55x129 cm
Waga 39 kg
System hamowania Magnetyczny
Regulowana kierownica Tak
Regulowane siodełko W poziomie
Siodełko SDS
Łożyska kulkowe Tak
Rolki transportowe Tak
Wyświetlacz LCD niebieski
Wyświetlane informacje Dystans, Czas, Prędkość, RPM, Ilość kalorii
Programy treningowe 12
Programy HRC 4
Tętno recovery Tak
Wartości średnie Tak
Górna granica pulsu regulowana Tak
Górny limit pulsu wyrażony w procentach Tak
Ustawienia wartości treningowych Tak
Puls Sensory dotykowe, pas telemetryczny
Klips na ucho Tak
Kontrola wytrzymałości Komputerowa
Bidon Tak
Gwarancja domowa 3 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.