Widok szczegółowy

Rower treningowy B94 SOLE by HAMMER

Rower treningowy B94 SOLE by HAMMER

[B94]
5.999,00 zł
ilość:

OPIS:

Rower stacjonarny to od dawna najpopularniejszy sprzęt do ćwiczeń odchudzających w domu. Znany z lekkości, łatwości w użytkowaniu oraz niewielkich rozmiarów, rower B94 to idealny sprzęt do ćwiczeń dla każdego, kto pragnie pozbyć się zbędnych kilogramów. Większość użytkowników rowerów stacjonarnych jako najważniejszą zaletę wymieni komfort, mimo tego, iż ćwiczenia wymagają wysiłku. B94 zapewnia jedno i drugie bez wychodzenia z domu. Nastawne żelowe siodełko, mocna rama oraz ergonomicznie zaprojektowane pedały sprawiają, że to rower dopasowuje się do użytkownika, a nie odwrotnie.
Przejrzyste programy treningowe i 9-cio calowy ekran LCD zapewniają użytkownikom efektywny program ćwiczeń cardio, dzięki którym zamiast tracić czas na udziwnione ćwiczenia, skupisz się na osiąganiu swoich celów. Wśród 10-ciu ambitnych zróżnicowanych programów treningowych, od górskiego (Hill) do wysiłkowego (kontrola tętna), z rowerem B94 znajdziesz trening odpowiedni dla ciebie, bez względu na to czy właśnie zaczynasz ćwiczyć, czy trenujesz już od jakiegoś czasu. Każdy użytkownik może także zaprojektować swój własny program treningowy, dzięki funkcji Program Użytkownika (User Defined), dopasowany idealnie do własnych potrzeb i możliwości. Czas rozpocząć trening!


SPECYFIKACJA PRODUKTU:
Max. waga użytkownika 130 kg
Wymiary urządzenia 140x59x112 cm
System hamowania Magnetyczny
Waga urządzenia 56 kg
Wyświetlacz 9" LCD
Programy standardowe 6
Programy użytkownika 2
Programy sterowane tętnem 2
Puls Sensory dotykowe
Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny Tak opaska opcjonalnie
Możliwość podłączenia MP3 Tak
Nawiew Tak
Gwarancja domowa 3 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.