Widok szczegółowy

Rower spinningowy RACER S  Kettler

Rower spinningowy RACER S Kettler

[RACER S]
9.999,00 zł
ilość:

OPIS:

Technologia nowej wersji urządzenia RACER S oferuje wszystko, czego oczekujesz od nowoczesnego roweru spinningowego z funkcją ergometru. Dzięki zintegrowanemu wolnobiegowi trenujesz tak jak na rowerze szosowym bez potrzeby zmiany dotychczasowego stylu jazdy. Zróżnicowane możliwości ustawienia geometrii ramy pozwalają na znalezienie idealnej pozycji na rowerze. Stabilny stelaż z wyrównaniem wysokości i bardzo duże kółka transportowe gwarantują wysoką stabilność i łatwy transport. Rewolucyjny komfort obsługi dzięki współdziałaniu ze smartfonami Po prostu ściągnij bezpłatną aplikację KETTLER S-FIT i rozpocznij trening! Ścigaj się, trenuj według programu albo w łatwy sposób spal zjedzonego hamburgera. Szklany wyświetlacz z regulowanym kątem nachylenia, prosty w obsłudze, z pojemnościową funkcją dotykową, funkcjami KETTLER World Tours sterowanymi przyciskami. Nowoczesna stylistyka z karbonowym wzornictwem nadaje Twojemu nowemu rowerowi ergometrycznemu atrakcyjny wygląd. Wymienne siodełko Nowy wspornik kierownicy zamontowany w urządzeniu RACER S pozwala na zamontowanie każdego siodełka wyposażonego w standardową podstawę. Technologia ergometrów z precyzyjnym indukcyjnym systemem hamowania (25 – 1000 wat). Wymienna kierownica Na nowo zaprojektowany moduł kierownicy umożliwia wymianę kierownicy do jazdy na czas na standardową kierownicę szosową (mocowanie kierownicy 31,8 mm). Pedały zatrzaskowe „na klik” kompatybilne z systemem SPD SHIMANO®. - Interfejs Bluetooth do smartfona, i komputera. - Klasa S wg normy obowiązującej w klubach fitness. - W zestawie pulsometr POLAR® z pasem na klatkę piersiową. - Uchwyt na bidon w zestawie. Trening z wykorzystaniem oprogramowania Kettler World Tours 2.0 w połączeniu z urządzeniem Racer S będzie możliwy prawdopodobnie od marca 2013 roku.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:
Max. waga Użytkownika 130 kg
Przełożenie 1:8
Wymiary urządzenia 131X53X126 cm
System hamowania Indukcyjny
System napędowy Pas z żebrowaniem wzdłużnym
Masa koła zamachowego 18 kg
Regulacja siodełka W pionie i poziomie
Regulacja obciążenia Niezależnie od liczby obrotów
Zakres obciążenia 25 - 1000 watów (w 5-watowych stopniach) niezależnie od liczby obrotów do 600 watów
Kierownica Kierownica triathlonowa z regulacją wysokości i długości (wymienna)
Rolki transportowe Tak
Odległość pedału w położeniu dolnym do siodła min. / maks. (w cm) ok. 79 - 98
Pedały z zaczepami na palce Tak ( Pedały Kombi-Click )
Wyświetlacz ciągły 2 funkcje (z indywidualną aplikacją)
Funkcje komputera Pomiar czasu, odcinek treningowy, odcinek całkowity, prędkość, kadencja, trening ukierunkowany na strefy: (FAT/FIT/MANUELL)
Odporna na pot klawiatura foliowa Szkło reagujące na dotyk
Pomiar tętna (kompatybilny z POLAR, 5kHz, odbiornik z wtyczką, akcesoria) W zestawie pas na klatkę piersiową
Górna granica tętna Z aplikacją
Dowolnie skalowane profile Z aplikacją
Liczba programów treningowych Aspiration
Programy sterowane tętnem 1
Sterowanie parametrami Tak
W zestawie Word Tours 2.0
Ręczne sterowanie obciążeniem Tak
Złącze PC Bluetooth
Gniazdo USB do ładowania smartfona Tak
Gwarancja domowa 3 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.