Widok szczegółowy

Rower poziomy R6800i HMS

Rower poziomy R6800i HMS

[R6800i]
1.595,00 zł
ilość:


OPIS:

R6800i HMS to poziomy rower magnetyczny, wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS. Wystarczy pobrać na swój smartfon lub tablet bezpłatną aplikację DelighTech Fitness APP, by zyskać dostęp do interaktywnego centrum informacji i rozrywki. Aplikacja nie tylko gromadzi wszystkie niezbędne dane dotyczące treningu – dostarcza również niepowtarzalnych wrażeń dzięki mapom Google! Hong Kong, Nowy Jork, Barcelona, a może Lazurowe Wybrzeże? Tylko od preferencji użytkownika zależy wybór lokalizacji, funkcja Google Street View odpowiada natomiast za realizm podróży. Nowe doświadczenia czekają za każdym zakrętem! Rower poziomy R6800i HMS posiada elektroniczną regulację obciążenia. Jest to komfortowe rozwiązanie, umożliwiające bezgłośny i płynny trening. Ergonomiczny kształt konsoli centralnej, pozwala na zmianę ustawień bez odrywania się od ćwiczeń. Urządzenie zostało wyposażone również w wytrzymała, stalową ramę, która pozwala na intensywny trening. Wygodę użytkownika zapewniają również plastikowe, łatwe do utrzymania w czystości, elementy maskujące mechanizm silnika. Trwałość tego modelu pozwoli długo cieszyć się jego wszystkimi zaletami. Atutem roweru poziomego R6800i HMS jest także jego ergonomiczne siodełko, które w połączeniu z intuicyjnym mechanizmem jego regulacji, pozwala przyjąć pozycję dostosowaną do indywidualnych preferencji. Dzięki tym cechom użytkownik nie jest narażony na dyskomfort i może skupić się wyłączeni na treningu. Rower poziomy R6800i HMS posiada szereg udogodnień poprawiających jego funkcjonalność. Jest to m.in. nowoczesny komputer z interfejsem Bluetooth oraz sensorami dotykowymi do mierzenia pulsu. Rower R6800i HMS z pewnością znajdzie uznanie zarówno u miłośników rekreacji, jak i nowinek technicznych.SPECYFIKACJA PRODUKTU:Max. waga użytkownika 120 kg
Waga koła zamachowego 7 kg
Opór Magnetyczny
Wymiary urządzenia 116x58x136,5 cm
Waga 35,6 kg
Regulacja oporu Automatyczna
Regulacja siodełka W poziomie
Pedały Z noskami
Siedzisko Wygodne z szerokim oparciem
Wyświetlane informacje Obsługa bezpłatnej aplikacji DelighTech Fitness APP, czas, dystans, prędkość, kalorie, puls, watt (moc), RPM, body fat (pomiar tkanki tłuszczowej)
Wymagania systemowe: Android 2.3 lub nowszy z obsługą Bluetooth, APPLE iOS z obsługą Bluetooth wersja 4.0
Pomiar pulsu Czujniki na uchwytach
Bluetooth Tak
Gwarancja domowa 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.