Widok szczegółowy

Rower poziomy R1 GO Life Fitness

Rower poziomy R1 GO Life Fitness

[R1 GO]
8.449,00 zł
ilość:

OPIS:

Nowy Rower Pionowy R1 zbudowano z wykorzystaniem profesjonalnych rozwiązań, na bazie których rowery LifeCycle stały się numerem jeden w klubach na całym świecie. Płynny i cichy mechanizm oraz niesamowicie wygodna konstrukcja sprawia, że treningi to czysta przyjemność. Rower R1 jest wszystkim czego oczekujesz od domowego urządzenia fitness. W połączeniu z konsolą GO oferuje bardzo łatwą, intuicyjną obsługę z podstawowymi programami treningowymi, które są niezbędne do efektywnego treningu.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:Czujniki pomiaru tętna na uchwytach (bezprzewodowy system pomiaru tętna POLAR dołączony wraz z konsolą) Tak
System obciążenia oparty na prądzie wirowym 20 poziomów, 350 Watów
Siedzisko I oparcie standardowe Tak
Wymiary 145x66x137 cm
Max.waga Użytkownika 135 kg
Waga 59 kg
Wyświetlacz LCD z niebieskim tłem i białą czcionką o wymiarach (10.2cm x 15.2cm) 16-znakowe pole komunikacji
Wyświetlane informacje Kalorie, dystans, prędkość(mph oraz km/h), poziom trudności, czas, tętno, docelowe tętno, METs
Programy 13 programów: Manual, Hill, Random, EZ Resistance, Sport Training, Fat Burn, Cardio, Heart Rate Hill™, Heart Rate Interval, Extreme Heart Rate™, Calorie Goal, Distance Goal, Heart Rate Goal, Custom Workouts (1 na profil użytkownika), Quick Start, Race Mode, Cool Down Mode, Warm Up Mode, User Profiles (2)
1 własny trening na profil użytkownika Tak
Profile użytkownika 2
Tryb wyścigu Tak
Tryb oszczędności energii Tak
Pomiar tętna Za pomocą bezprzewodowej opaski zakładanej na klatkę piersiową. (Czujniki tętna oraz bezprzewodowy system monitorujący pracę serca POLAR®)
Inne Wbudowany uchwyt na butelkę oraz podstawka na książkę/czasopismo
Gwarancja domowa 2 lata
Gwarancja komercyjna 2 lata

UWAGA:
PRZY DOKONANIU ZAKUPU PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY!!!
512 306 777
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.