Widok szczegółowy

Rower magnetyczny M8601i HMS

Rower magnetyczny M8601i HMS

[M8601i]
1.275,00 zł
ilość:

OPIS:

M8601i HMS to rower magnetyczny, wyposażony w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia urządzenia mobilnego z systemem Android lub iOS. Wystarczy pobrać na swój smartfon lub tablet bezpłatną aplikację iConsole+, by zyskać dostęp do interaktywnego centrum informacji i rozrywki. Aplikacja nie tylko gromadzi wszystkie niezbędne dane dotyczące treningu – dostarcza również niepowtarzalnych wrażeń dzięki mapom Google! Hong Kong, Nowy Jork, Barcelona, a może Lazurowe Wybrzeże? Tylko od preferencji użytkownika zależy wybór lokalizacji, funkcja Google Street View odpowiada natomiast za realizm podróży. Nowe doświadczenia czekają za każdym zakrętem! Rower M8601i HMS został wyposażony w elektroniczną regulację obciążenia. Jest to komfortowe rozwiązanie, umożliwiające bezgłośny i płynny trening. Ergonomiczny kształt konsoli centralnej, pozwala na zmianę ustawień bez odrywania się od ćwiczeń. Urządzenie posiada wytrzymałą, stalową ramę, która pozwala na intensywny trening. Wygodę użytkownika zapewniają również plastikowe, łatwe do utrzymania w czystości, elementy maskujące mechanizm silnika. Trwałość tego modelu pozwoli długo cieszyć się jego wszystkimi zaletami. Rower M8601 HMS to również szereg udogodnień poprawiających jego funkcjonalność. Nowoczesny komputer został wyposażony w technologię Bluetooth, gniazdo 3,5 mm oraz USB, służące do ładowania baterii urządzeń mobilnych. Urządzenie posiada również sensory dotykowe do mierzenia pulsu. Wszystko to sprawia, że rower M8601 HMS z pewnością znajdzie uznanie zarówno u miłośników rekreacji, jak i nowinek technicznych.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:Max. waga Użytkownika 120 kg
Wymiary urządzenia 107x55x143 cm
System hamowania Magnetyczny
Masa koła zamachowego 8 kg
Regulacja kąta nachylenia kierownicy Tak
Regulacja siodełka W pionie i poziomie
Regulacja oporu Automatyczna
Waga 32,7 kg
Funkcje wyświetlacza Obsług bezpłatnej aplikacji iConsole+, czas, dystans, prędkość, kalorie, puls, watt (moc), RPM, body fat (pomiar tkanki tłuszczowej)
Wymagania systemowe Android 4.0 lub wyższy (1280 x 800), iOS 5.1.1 lub wyższy
Bluetooth Tak
Gniazdo USB (do ładowania urządzeń) Tak
Pomiar pulsu Tak przez dłonie
Gwarancja domowa 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.