Widok szczegółowy

Rower magnetyczny CARBON BIKE DUAL H8705R BH Fitness

Rower magnetyczny CARBON BIKE DUAL H8705R BH Fitness

[H8705R]
3.290,00 zł2.890,00 zł
ilość:

OPIS:

W rodzinie Carbon Bike jedyny model umożliwiający wykorzystywanie technologii i.Concept. Model dostępny w wersji Dual, która po podłączeniu Dual Kit umożliwi przekształcenie urządzenia w model i.Concept i cieszenie się z dostępnych aplikacji treningowych. Duża ilość programów treningowych, Fitness Test, Recovery Test, programy sterowane pulsem, różne profile treningowe sprawiają, że urządzenie umożliwia przeprowadzenie wszechstronnego i różnorodnego treningu. Duże siodełko regulowane w pionie i poziomie zapewnia komfort i wygodę podczas ćwiczenia. Magnetyczny system oporu w połączeniu z dużym 14 kg kołem zamachowym sprawiają, że urządzenie jest bezawaryjne i nadaje się do intensywnego treningu.

SPECYFIKACJA PRODUKTU:


Max. waga Użytkownika 150 kg
Opór Magnetyczny
Ergometr 50-280 Watt
Koło zamachowe 14 kg
Kółka transportowe Tak
Wymiary 115x54x153 cm
Siodełko Regulowane poziomo i pionowo
Waga 53 kg
Wyświetlacz Elektroniczny
Wyświetlane informacje Prędkość, RPM, czas, kalorie, dystans, puls, Watt Ergometr (Watt) 10-350
Programy HRC 4
Programy 12
Ilość poziomów trudności 24
Program użytkownika 5
Recovery Test Tak
Fitness Test Tak
Program Random Tak
Pulsu Czujniki pomiaru pulsu na uchwytach ; Telemetryczny system pomiaru pulsu – Fale radiowe (opaska dodatkowo)
Dual Kit Dual Kit do dokupienia: Zestaw Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (umożliwia podłączenie iPod/iPhone oraz tabletów/smartphone’ów i wykorzystywanie różnego rodzaju aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webathletic
Gwarancja domowa 2 lata
Gwarancja Light Commercial 1 rok

TECHNOLOGIE:

Dual Kit

Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB na urządzeniu fitness w wersji Dual przekształci się w model i.Concept. 

Dual

Ikonka pojawia się przy urządzeniach Dual wyposażonych w Dual Kit tzn. Użytkownik otrzymuje maszynę w wersji i.Concept gotową do użytku ze smartphone lub tabletem i wszystkimi dostepnymi aplikacjami fitness. 

PRG

Ikonka oznacza, że urządzenie posiada predefiniowane programy treningowe o zróżnicowanym poziomie

  

RP

Program Random: Urządzenie losowo wybiera i tworzy ustawienia programu treningowego. 

UPRG

Program Użytkownika: Urządzenie posiada możliwość stworzenia własnego programu treningowego i zapamiętanie go na kolejne sesje treningowe. 

  

FT

Fitness Test: Ćwiczący musi pokonać jak największy dystans w danym czasie (test Cooper'a). Po zakończeniu programu na wyświetlaczu pojawi się wynik testu. 

HRC

Program HRC (Heart Rate Control). Program sterowany pulsem. Urządzenie będzie automatycznie regulowało opór, tak by tętno Użytkownika utrzymać na stałym z góry określonym poziomie.

RT

Recovery Test. Test sprawdza jak szybko puls powraca do normy po zakończeniu treningu. 

Czujnik pulsu

Czujniki pomiaru pulsu na uchwytach

System telemetryczny

Telemetryczny system pomiaru pulsu. Ikonka oznacza, że urządzenie posiada opcję telemetrycnzego systemu pomairu pulsu. W zalezności od modelu urządzenia opaska do pomiaru pulsu występuje w komplecie z urządzeniem lub należy ją dokupić 

Bluetooth

Dostępny tylko w maszynach wyposażonych w Dual Kit. W tych urządzeniach Użytkownik ma możliwość dokonania pomiaru pulsu za pomocą opaski na klatkę piersiową i następnie wyświetlenie wyniku na smartphone lub tablecie (a nie na ekranie bieżni, roweru..itd.). 

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.