Widok szczegółowy

Poręcz stacjonarna na brzuch MP-U202 Marbo

Poręcz stacjonarna na brzuch MP-U202 Marbo

[MP-U202]
1.799,00 zł
ilość:

OPIS:

Stacjonarna poręcz na brzuch MP-U202 z linii PROFESSIONAL 2013 to masywne i mocne urządzenie, za pomocą którego rozwiniesz mięśnie ramion, brzucha i klatki piersiowej. Przeczytaj koniecznie o możliwościach, jakie daje Ci ten sprzęt! Przeczytaj koniecznie o możliwościach, jakie daje Ci ten sprzęt! Urządzenie jest w 100 % stacjonarne, dzięki temu każda osoba wykona bezpiecznie unoszenie nóg, które doskonale wzmocni dolne partie mięśni brzucha. Pełna stabilność urządzenia, opiankowane uchwyty, wygodna tapicerka oraz specjalnie pochylone oparcia pod ręce to tylko niektóre z zalet poręczy MP-U202. Daj przekonać się, że nasza najpotężniejsza poręcz to najbardziej profesjonalne rozwiązania dostępne także dla Ciebie!
Zwróć uwagę na kąt podłokietników. Umieściliśmy je pod kątem, dzięki czemu ręce nie będą rozjeżdżały się podczas ćwiczeń! Wszystkie elementy tapicerki zostały osadzone na pełnej blasze o grubości #3 mm, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo treningu. Aby zapewnić bezpieczeństwo Twoim klientom, sprzęt nasz został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa i zgodności z obowiązującymi normami przez Europejskie Centrum Jakości. Rezultatem tych badań, są Certyfikat Bezpieczeństwa i Top Security Certificate, które otrzymaliśmy dla urządzeń z linii PROFESSIONAL.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:Maksymalne obciążenie 150 kg
Waga 70 kg
Rozmiar podstawy 110x72 cm.
Wysokość urządzenia 165 cm.
Materiał Polska stal
Zajmowana powierzchnia 0,80 m2
Malowanie Proszkowe
Gwarancja komercyjna 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.