Widok szczegółowy

Orbitrek TIVON Finnlo

Orbitrek TIVON Finnlo

[TIVON]
3.399,00 zł2.899,00 zł
ilość:

OPIS:

Nowoczesny, niezawodny i przyjazny orbitrek magnetyczny Tivon Finnlo przeznaczony do ćwiczeń w mieszkaniu lub domowej siłowni. Solidna konstrukcja, bogato wyposażony komputer i płynna praca magnetycznego systemu hamowania stwarzają najlepsze warunki do prowadzenia treningu fitness.
Dzięki komputerowi z czytelnym wyświetlaczem masz dostęp do zestawu różnorodnych programów treningowych. Wyświetlane parametry dają pełny obraz realizowanej sesji ćwiczeń, masz pełną kontrolę nad podejmowanymi działaniami.
Orbitrek Tivon Finnlo poprawi kondycję, wzmocni mięśnie, spali zbędną tkankę tłuszczową i poprawi samopoczucie. Domowy trening fitness będzie stał na najwyższym poziomie. Marka Finnlo znana jest w ponad 40 krajach na całym świecie, zaliczana jest do klasy premium i należy do firmy HAMMER SPORT AG z Niemiec głęboko zakorzenionej w produkcji, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność marki na rynku europejskim jest na poziomie takich firm jak np. KETTLER , REEBOK a znakiem rozpoznawczym jest ciekawy design oraz najwyższa jakość wykonania i wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek przez Finnlo są nagradzane oraz doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na rewolucyjnej technologii TNT oporu azotowych siłowników - Finnlo BioForce.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:Max. waga użytkownika 130 kg
Wymiary urządzenia 148x58x158 cm
Kontrola obciążenia Zależna
System napędu Pas klinowy
Opór Magnetyczny
Zakres obciążenia 1-32
Odległość pomiędzy płozami 16 cm
Koło zamachowe 18 kg
Regulowana stopka Tak
Łożyskowane przeguby Wysokiej jakości
Rolki transportowe Tak
Wyświetlacz LCD niebieski
Wyświetlane informacje Czas, Dystans, Prędkość, RPM, Ilość spalonych kalori
Programy treningowe 12
Programy sterowane tętnem 4
Kontrola wytrzymałości Komputerowa
Dolna i górna granica pulsu regulowana Tak
Górny limit pulsu wyrażony w procentach Tak
Puls Sensory dotykowe, pas telemetryczny opcjonalnie
Ustawienia wartości treningowych Tak
Gwarancja domowa 3 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.