Widok szczegółowy

Orbitrek magnetyczny BE 6760G NOWOŚĆ Body Sculpture

Orbitrek magnetyczny BE 6760G NOWOŚĆ Body Sculpture

[BE 6760G]
1.599,00 zł
ilość:

OPIS:

Orbitrek programowany BE 6760G to najnowocześniejszy orbitrek treningowy cieszący się dużą popularnością. Ćwicząc na orbitreku angażujemy wiele partii mięśniowych bez przeciążania organizmu a w szczególności stawów. Doskonale sprawdzi się w każdej domowej siłowni oraz jest odpowiedni dla każdego bez względu wiek, kondycję i poziom zaawansowania. Systematyczny trening na orbitreku pozwala spalić zbędną tkankę tłuszczową, obniżyć ciśnienie krwi oraz poprawić wydolności serca i płuc. Jest to jeden z najefektywniejszych treningów całego ciała.
System oporu magnetycznego PMS – odległość magnesów od koło zamachowego sterowana jest elektronicznie. Ten system umożliwia regulację oporu i sterowanie programami za pomocą komputera, co przyczynia się do dokładniejszej regulacji. Ponadto, krzywa oporu jest bardziej równomierna niż w przypadku systemów manualnych.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:Opór elektronicznie sterowany system oporu magnetycznego PMS* zapewnia płynny przebieg ćwiczeń, wyciszoną i długotrwałą pracę
Max. waga Użytkownika 120 kg
Waga 40 kg
Wymiary 63x153x111 cm
Masa koła zamachowego 7 kg, w inercji: 21,5 kg
Pedały Komfortowe szerokie antypoślizgowe z poziomą regulacją
Rączki kierownicy Naciągnięte pianką wysokiej jakości
Opór Sterowanie ręczne
Komputer LCD wyświetla Czas, prędkość, dystans, spalanie kalorii, puls, Body Fat Funkcja SCAN - wyświetla cyklicznie powyższe wartości.
Programy 21 rodzajów w tym trening manualny, 12 stałych, 4 programy użytkownika, 4 programy HRC.
Tryb wyścig zintegrowany z 12 programami stałymi oraz 4 programami użytkownika. Tak
Puls Sensory na kierownicy
Gwarancja domowa 2 lata


 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.