Widok szczegółowy

ORBITREK MAGNETYCZNY BE 3100 Body Sculpture

ORBITREK MAGNETYCZNY BE 3100 Body Sculpture

[BE 3100]
890,00 zł790,00 zł
ilość:

OPIS:

Orbitrek magnetyczny to przyrząd treningowy cieszący się dużą popularnością. Ćwicząc na orbitreku angażujemy wiele partii mięśniowych bez przeciążania organizmu a w szczególności stawów. Orbitrek UNIVERSE BE 3100 jest łatwy w obsłudze, posiada stabilną konstrukcję, płynną regulację oporu magnetycznego za pomocą pokrętła, wielofunkcyjny komputer i atrakcyjny design. Doskonale sprawdzi się w każdej domowej siłowni oraz jest odpowiedni dla każdego bez względu wiek, kondycję i poziom zaawansowania. Systematyczny trening na orbitreku pozwala spalić zbędną tkankę tłuszczową, obniżyć ciśnienie krwi oraz poprawić wydolności serca i płuc. Jest to jeden z najefektywniejszych treningów całego ciała.
System oporu magnetycznego MMS- system działający na zasadzie zmiennego odstępu między magnesem a kołem zamachowym. Magnesy wytwarzające opór usytuowane są po jednej stronie koła zamachowego a ich odległość sterowana jest manualnie za pomocą pokrętła z linką podłączoną do regulatora. Mniejsza odległość magnesu wytwarza większy opór.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:Max. waga Użytkownika 100 kg
Waga 32 kg
Masa koła zamachowego 5,45 kg, w inercji: 14,2 kg
Pedały Komfortowe szerokie antypoślizgowe z poziomą regulacją
Rączki kierownicy Naciągnięte pianką wysokiej jakości
Opór Ręcznie sterowany system oporu magnetycznego MMS* zapewniający płynny trening
Komputer LCD wyświetla Czas, prędkość, dystans, kalorii, puls, Body Fat, Recovery, RPM – liczba pełnych obrotów w czasie minuty
Puls Sensory na kierownicy
Gwarancja domowa 2 lata

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.