Widok szczegółowy

Orbitrek G2356 NLS14 TOP DUAL BH Fitness

Orbitrek G2356 NLS14 TOP DUAL BH Fitness

[NLS14 Top Du]
2.490,00 zł
ilość:

OPIS:

Orbitrek NLS14 TOP DUAL marki BH Fitness.
i.concept Technologia umożliwia wykorzystywanie smartphone lub tabletu jako wyświetlacza urządzenia fitness, dzięki czemu Użytkownik ma możliwość ćwiczenia z wykorzystaniem aplikacji takich jak: Run on Earth, BH by Kinomap..itd. Dual Kit Na Dual Kit składa się moduł Bluetooth i łącze USB, które po podłączeniu do wejścia USB na urządzeniu fitness w wersji Dual przekształci się w model i.Concept. PRG Ikonka oznacza, że urządzenie posiada predefiniowane programy treningowe o zróżnicowanym poziomie RP Program Random: Urządzenie losowo wybiera i tworzy ustawienia programu treningowego. UPRG Program Użytkownika: Urządzenie posiada możliwość stworzenia własnego progrmau treningowego i zapamiętanie go na kolejne sesje treningowe. FT Fitness Test: Ćwiczący musi pokonać jak największy dystans w danym czasie (test Cooper'a). Po zakończeniu programu na wyświetlaczu pojawi się wynik testu.
HRC Program HRC (Heart Rate Control). Program sterowany pulsem. Urządzenie będzie automatycznie regulowało opór, tak by tętno Użytkownika utrzymać na stałym z góry określonym poziomie.
RT Recovery Test. Test sprawdza jak szybko puls powraca do normy po zakończeniu treningu. Czujnik pulsu Czujniki pomiaru pulsu na uchwytach Optional Dostępny tylko w maszynach wyposażonych w Dual Kit. W tych urządzeniach Użytkownik ma możliwość dokonania pomiaru pulsu za pomocą opaski na klatkę piersiową i następnie wyświetlenie wyniku na smartphone lub tablecie (a nie na ekranie bieżni, roweru..itd.).

SPECYFIKACJA PRODUKTU:

Max. waga użytkownika 120 kg
Wymiary urządzenia 142x59x169 cm
Waga 44 kg
Opór Magnetyczny
System inercyjny 12 kg
Długość kroku / rozstaw pedałów 36 cm / 16 cm
Monitor Podświetlany wyświetlacz LCD
Wyświetlane informacje Prędkość/RPM, Czas, Dystans, Puls, Kalorie
Programy 13 z 24 poziomami trudności
Programy HRC 4 (HRC) Automatycznie kontroluje intensywność ćwiczeń, aby utrzymać wysiłek na wybranym poziomie tętna
Programy użytkownika 5
Recovery Test Tak
Fitness Test Tak
Random Tak
Dual Kit Do dokupienia: Zestaw Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (umożliwia podłączenie iPod/iPhone oraz tabletów/smartphone’ów i wykorzystywanie różnego rodzaju aplikacji treningowych takich jak np: BH by Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.)
Puls Czujniki pomiaru pulsu na uchwytach/ Opcjonalnie opaska bluetooth
Gwarancja domowa 2 lata

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.