Widok szczegółowy

Maszyna do wypychania na klatkę MP-U225 Marbo

Maszyna do wypychania na klatkę MP-U225 Marbo

[MP-U225]
6.749,00 zł
ilość:

OPIS:


Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, czym w dzisiejszych czasach powinien charakteryzować się sprzęt przeznaczony do użytku komercyjnego: musi on sprostać najbardziej wyśrubowanym wymaganiom, oferować mnogość możliwości dopasowania urządzenia do wzrostu ćwiczącego, być bezawaryjny i posiadać ciekawy design.

Posiadając lata doświadczeń w produkcji sprzętów na potrzeby siłowni komercyjnych udało nam się stworzyć produkt bezawaryjny, który nie podda się nawet najbardziej morderczej eksploatacji.

Dzięki użyciu najnowocześniejszych maszyn do formowania profili, stworzyliśmy produkt, który wyznacza nowe trendy designu sprzętu w tej kategorii cenowej.

Dokładnie taka jest maszyna do wypychania na klatkę z nowej linii PROFESSIONAL.

Do jej produkcji wykorzystaliśmy grube profile 80x40 mm o ściance 3 mm. Te materiały zapewnią maksymalną trwałość i wytrzymałość urządzenia.

Dzięki zastosowaniu niezależnych od siebie ramion, maszyna pozwala maksymalnie spinać i rozciągać mięśnie podczas treningu.

 
 


SPECYFIKACJA PRODUKTU:Wymiary 185x120x150 cm
Materiał Polska stal
Stos 16x10 kg
Waga urządzenia Maszyna 175 kg , stos 160 kg
Maksymalne obciążenie 150 kg
Regulacja siedziska 4 pozycje
Profile konstrukcyjne 80 x 40 x 3 mm , 120 x 60 x 3 mm
Zajmowana powierzchnia 1,8 m2
Gwarancja komercyjna 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.