Widok szczegółowy

Masażer G225 TACTILE TONIC PRO BH Fitness

Masażer G225 TACTILE TONIC PRO BH Fitness

[TACTILE TONI]
1.590,00 zł
ilość:

OPIS:

Masażer G225 TACTILE TONIC PRO BH Fitness. Zaprojektowany z myślą o kobietach. Zastosowanie: * Profilaktyka osteoporozy. * Poprawa odżywiania i dotlenienia tkanki przez pobudzenie krążenia. * Stymuluje wzrost poziomu endorfin ( działają przeciwbólowo). * Poprawa ruchomości stawów - zwiększenie elastyczności więzadeł i ścięgien oraz lepsze ukrwienie i dotlenienie struktur stawowych. * Wyrównanie gospodarki hormonalnej. * Poprawa równowagi i koordynacji ruchowej. * Zwiększenie krążenia krwi i limfy. * Wzmocnienie kości - praca mięśni i drgania mechaniczne wywołują mineralizację kości. * Oczyszczanie organizmu z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii. * Spalanie tkanki tłuszczowej i redukcja cellulitu. * Redukcja stresu. * Wspomaganie i wzmacnianie układu odpornościowego. * Ujędrnianie i odmładzanie tkanki skórnej. * Regulacja poziomu metabolizmu poprzez wydzielanie odpowiednich hormonów.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:Silnik 6 stopniową regulacją prędkości
Max. waga użytkownika 100 kg
3 pasy do masażu przeznaczone do różnego typu masażu Pas do masażu pleców i ramion (rozluźniający), pas do masażu ud i pośladków(redukuje celulitis), pas do masażu pośladków(kształtujący)
Wymiary 71x40x108 cm
Waga 16 kg
Gwarancja domowa 2 lata

 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.