Widok szczegółowy

GOKART DAYTONA AIR Kettler

GOKART DAYTONA AIR Kettler

[DAYTONA AIR]
1.099,00 zł
ilość:

OPIS:

GOKART Daytona Air Kettler. Numer katalogowy: T01020-0000. Posiada nowoczesną, wysokiej jakości ramę z rury stalowej pokrytą powłoką poliestrową odporną na zadrapania i działanie światła. Obecna oferta Kettlera w zakresie pojazdów dziecięcych to efekt ponad 50 lat doświadczeń i wdrażania innowacyjnych metod wytwarzania. Produkty te wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale także użytymi do produkcji specjalnymi materiałami, skrupulatnym wykonaniem i wykończeniem z użyciem najnowocześniejszej techniki. Wszystkie produkty dla dzieci i młodzieży: - wykonane są z najwyższej jakości materiałów – części metalowe pokryte nietoksyczną, nieblednącą i odporną na zarysowania farbą, tworzywa sztuczne są wyjątkowo trwałe i odporne na promieniowanie słoneczne - są wyposażone w antypoślizgowe pedały i podstawy - posiadają ograniczony do 90° skręt kierownicy, co daje wolność w zabawie, a tym samym redukuje zagrożenie wywrócenia się - są ergonomiczne, posiadają stymulujące rozwój dzieci kształty i konstrukcję - łatwe do składania i rozkładania - w wybranych modelach pojazdów dziecięcych występują pompowane koła, które zapewniają większy komfort jazdy amortyzując nierówności terenu.


SPECYFIKACJA PRODUKTU:Wiek Dla dzieci od 4-8 lat
Wzrost Od 100-130cm
Waga 16,5 kg
Wymiary 103x60x61cm
Pedały Odporne na ślizganie
Koła Duże sportowe koła z szerokimi, wyprofilowanymi oponami pneumatycznymi i zaślepkami koła o wzorze felg aluminiowych,
Siedzenie Sportowe siedzenie kubełkowe z tworzywa sztucznego z wielostopniową regulacją
Hamulec Ręczny działający na oba tylne koła
Przełącznik na wolne koło Tak
Gwarancja 3 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.