Widok szczegółowy

Fotelik rowerowy KANGAROO CARRIER WeeRide

Fotelik rowerowy KANGAROO CARRIER WeeRide

[Kangaroo Car]
389,00 zł
ilość:

OPIS:

Dzięki zastosowaniu specjalnej konstrukcji fotelika pasuje od do każdego roweru! Nie ma tu znaczenia czy jest to rower damski czy męski, szosowy, crossowy, górski, turystyczny czy miejski, do każdego pasuje! Jest to możliwe poprzez zastosowanie innowacyjnego rozwiązania i umieszczenia fotelika na specjalnie zaprojektowanym stelażu. Stelaż montuje się tuż nad ramą roweru, z przodu pod główką kierownicy, z tyłu pod siodełkiem. Stelaż można regulować w każdej płaszczyźnie, długość, wysokość zamocowania aby uzyskać prawidłowy poziom. W zestawie są dodatkowe obręcze oraz dwa komplety śrub różnej długości aby dopasować do każdego rozmiaru grubości ramy roweru. Ważne – stelaż nie jest montowany bezpośrednio na ramie roweru, bo wzdłuż ramy biegną linki przerzutek i hamulców!
WeeRide Kangaroo Carrier to po prostu najlepsze rowerowe foteliki dla dzieci, które w najbardziej przyjazny sposób dają Twojemu dziecku wspaniałe doświadczenie z jazdy na rowerze. Pozwalają na utrzymanie stałej interakcji między dzieckiem i rodzicem podczas przejażdżki rowerem. Takich doznań w żaden sposób nie są w stanie oferować przestarzałe foteliki umieszczone z tyłu roweru. WeeRide Kangaroo jest nagrodzone za najlepszy projekt rowerowego fotelika dla dzieci. Ten unikalny design wyznacza najwyższy standard bezpieczeństwa podczas przejażdżek rowerowych z dzieckiem. WeeRide umożliwia dziecku dzielenie się przygodą oraz czerpanie przyjemności z jazdy rowerem. Kangaroo Carrier to najwyższej klasy komfort i bezpieczeństwo. Zyskaliśmy lepsze rozłożenie ciężaru, a rodzic ma stały, niczym nie skrępowany kontakt z dzieckiem. Dlaczego należy kupić WeeRide Kangaroo i jakie cechy powinien mieć fotelik aby zapewnić Tobie i Twojemu dziecku bezpieczną i komfortową jazdę rowerem? Odpowiedzi znajdziesz poniżej:
Komfort podróżowania
Najbardziej wygodny fotelik rowerowy dla dzieci. Posiada wyściełane siedzisko oraz oparcia. Regulowane podpórki na nogi.
Bezpieczeństwo
Najbezpieczniejszy fotelik na świecie. Dziecko pod kontrolą rodzica. Dziecko osłaniane ciałem rodzica.
Montaż / Demontaż
Łatwy w użyciu. Prosty i szybki sposób zakładania i zdejmowania fotelika z ramy. Balans Środek ciężkości we właściwym miejscu, pośrodku roweru. Pełna kontrola nad prowadzeniem roweru.
Widoczność dziecka
Pełna, niczym nieograniczona widoczność otoczenia. Świetna zabawa dla dziecka i rodziców.
Kończyny dziecka
Dziecko trzyma rączki na przednim oparciu. Nogi dziecka zabezpieczone podpórkami.
Drzemka dziecka
Podczas jazdy dziecko może się zdrzemnąć w naturalnej pozycji. To dzięki specjalnej podpórce, na której umieszczona jest miękka poduszka. Kontrola dziecka Dziecko umieszczone z przodu, przed rodzicem jest zawsze pod kontrolą. Komunikacja Dzięki WeeRide Kangaroo komunikacja między dzieckiem i rodzicem jest niczym nieskrępowana. Przewożenie rowerów Dzięki prostemu systemowi odpinania fotelika, można szybko go zdjąć i bez problemu przewieźć rower samochodem. Jazda rowerem bez dziecka Specjalny system szybkiego montażu pozwala zdjąć fotelik z roweru w ciągu sekundy.
Na metalowym stelażu umieszcza się fotelik za pomocą specjalnej zakrętki. Trwa to kilka sekund, tak więc jeśli rodzic chce pojeździć bez dziecka fotelik może odpiąć bardzo szybko. Fotelik jest odpowiednio zaprojektowany aby utrzymywać wygodną pozycję dziecka oraz nie krępować ruchów rodzica. Dzięki temu jest małych rozmiarów. Fotelik ma 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które dodatkowo są regulowane dla różnego wieku dziecka. Fotelik ma podpórki na nogi, również z regulowaną wysokością. Siedzisko fotelika jest miękko wyściełane, przez co dziecko ma komfort podróżowania. Z przodu fotelika umieszczona jest specjalna innowacyjna podpórka,również wyściełana, dzięki temu dziecko może położyć główkę i się bezpiecznie zdrzemnąć. Podpórka ta też zwykle służy dzieciom do zabawy.
Zalety WeeRide Kangaroo:
* Najbezpieczniejszy sposób podróżowania z dzieckiem * Dziecko jest widziane przez rodzica przez cały czas jazdy rowerem * Potrzeby dziecka mogą być wysłuchane i zobaczone * Dziecko może aktywnie uczestniczyć w podróży * Dziecko widzi otoczenie, a nie tylko plecy rodzica * Waga dziecka nie osłabia stabilności w prowadzeniu roweru * Fotelik WeeRide nie przenosi środka ciężkości na tył roweru * Lepsza komunikacja między rodzicem i dzieckiem * Bardzo komfortowe i przyjemne doznanie z jazdy dla dzieci * Poprawa balansu ze względu na centralne położenie fotelika * Większe bezpieczeństwo ze względu na otaczające ramiona rodzica * Szybki system zdejmowania fotelika, gdy chcemy jechać samodzielnie * Podpórki na ręce i nogi dziecka * Tył roweru jest wolny do przewozu dodatkowych rzeczy * Dziecko może się zdrzemnąć dzięki podpórce * Niesamowita frajda dla dziecka i rodziców


 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.