Widok szczegółowy

Bieżnia T1 PLATINUM York

Bieżnia T1 PLATINUM York

[T1 Platinum]
5.699,00 zł
ilość:

OPIS:


Elektryczna bieżnia do biegania York Fitness z silnikiem o mocy 3,5 KM i systemem wydajnej amortyzacji. Wygodny system składania oraz rolki transportowe ułatwiają korzystanie z urządzenia w warunkach domowych.

Regulacja prędkości do 20 km/h i kąta nachylenia do 15% z szybkimi ustawieniami bezpośrednimi pozwalają precyzyjnie dostosować bieg do stopnia zaawansowania użytkownika albo planu treningowego.

Bieżnia dokonuje pomiaru pulsu podczas biegania za pomocą dotykowych sensorów na uchwytach albo telemetrycznego pasa. Rejestrowane wartości wyświetla komputer. informuje on także o czasie ćwiczeń, prędkości, przebytym dystansie i spalonych kaloriach. Ponadto komputer posiada funkcjonalne programy treningowe, które dodatkowo motywują do działania i sprawiają, że osiągane wyniki będą coraz lepsze.SPECYFIKACJA PRODUKTU:

Wymiary pasa 142x51 cm
Kąt nachylenia 0-15% regulowany elektronicznie
Prędkość 1-20 km/h
Silnik 3,5 KM
Wymiary 179x83x143 cm
Wymiary po złożeniu 120x86x163 cm
5 bezpośrednich położenń kąta nachylenia Tak
Waga 92 kg
Max.waga Użytkownika 130 kg
Rolki transportowe 4
Wspomaganie składania/rozkładania Tak
Klucz bezpieczeństwa Tak
System amortyzacji Tak
Wyświetlacz kolorowy dotykowy 9" Czas, Prędkość, Dystans, Spalone kalorie, Tętno, Kąt nachylenia, Licznik kroków
Programy treningowe Manualny Quick Start, celowy zorientowany na czas, dystans, kalorie, tętno, 8 predefiniowanych, 3 sterowane tętnem, 1 użytkownika, 4 programy „Modelowanie sylwetki”, 3 programy „Real World”, 3K, 5K, 10K
Automatyczny dobór 3 stref Tak
Pomiar BMI Tak
Pomiar pulsu Dotykowe sensory - pas telemetryczny
Inne Uchwyt na urządzenia mobilne, 2 pojemniki na bidon, Port/ładowarka USB, Głośniki i port audio, Nawiew, Możliwość połączenia z internetem przez Wi-Fi, Bluetooth, głośniki
Gwarancja domowa 2 lata
 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.